Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Co on znowu wymyślił? Zygmunt Berdychowski odpala nowe przedsięwzięcie
I znowu Zygmunt Berdychowski ściąga w jedno miejsce najważniejszych polityków, dyplomatów, przedstawicieli biznesu, samorządów, instytucji unijnych, organizacji międzynarodowych, ośrodków analitycznych i kół eksperckickich…. Cała armia ludzi szykuje się do udziału w Forum Europa-Ukraina, organizowanego w Rzeszowie przez Instytut Studiów Wschodnich. Podczas dwunastej już edycji siostrzanej konferencji krynickiego Forum Ekonomicznego Zygmunt Berdychowski rozpocznie premierowe przedsięwzięcie. Co to będzie?
23/01/2019
Tralalala misie poszły w las. Handzel z Bochenkiem szykują prezesów do odstrzału
I znowu huczy od plotek na temat zmian szykowanych w miejskich spółkach. Ponoć teraz do odstrzału ma iść prezes Sądeckich Wodociągów Janusz Adamek i prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Piotr Polek. Czy ich koniec jest już bliski? Zdecydują o tym rady nadzorcze, ale ponoć już jest wszystko z nowymi gospodarzami ratusza dogadane.
22/01/2019
Miasteczko Multimedialne, arch. Sadeczanin.info
Nie będzie nowego budynku Urzędu Miasta przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Rada Miasta powiedziała – NIE – pomysłowi prezydenta Ludomira Handzla, który chciał wybudować magistrat na kupionej przez miasto ponad pięciohektarowej działce. Wizja prysła jak bańka mydlana, bo radni nie zgodzili się na kupno prawa użytkowania wieczystego tego terenu za prawie 21 milionów złotych. Problem, gdzie znaleźć lokalizację dla nowego magistratu pozostał.
21/01/2019
table-gospodarka