UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Belindy, Bronisza, Idziego Wtorek, 01.09.2015

Małopolska Karta Seniora. Zniżki dla Małopolan po 60 roku życia

Kategoria: Gospodarka 01-09-2013, 11:05 czytane:

 razy
komentarzy: 1

Mieszkasz na terenie województwa małopolskiego i masz 60 lat? Od września możesz liczyć na zniżki i rabaty w uzdrowiskach, ośrodkach zdrowotno-medycznych, akademiach językowych, restauracjach, kawiarniach, kinach, teatrach, centrach sportu, zdrowia i urody na terenie całego województwa. Firmy z Sądecczyzny, które chcą zaoferować seniorom rabaty mają szanse zgłosić się do programu.

Tego typu karty zniżkowe funkcjonują już między innymi we Wrocławiu, Gdańsku czy Poznaniu.
Małopolska Karta Seniora skierowana jest dla wszystkich mieszkańców województwa, którzy skończyli 60 lat. Wyrobienie karty jest bezpłatne.
- Wystarczy przystąpić do programu „Małopolska Karta Seniora” wypełniając formularz zgłoszeniowy. Karty będą wystawiane imiennie i nie będą mogły być przekazywane innym osobom. W poszczególnych miastach Małopolski karty będą wydawane na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, w Klubach Seniora oraz targach i wydarzeniach dla seniorów - czytamy na stronie malopolska.pl. 
„Małopolska Karta Seniora” ma być starannie dobranym pakietem zniżek i rabatów oferowanych przez małopolskie firmy i organizacje w tym: uzdrowiska, ośrodki zdrowotno-medyczne, akademie językowe, restauracje, kawiarnie, kina, teatry, centra sportu, zdrowia i urody, dostawców internetu czy operatorów komórkowych. Firmy mogą przystąpić do projektu, gdy przedstawią ciekawą ofertę zniżek dla seniorów. Stowarzyszenie Manko, które zajmuje się pozyskiwaniem przedsiębiorstwo w zamian za rabaty oferuje firmom bezpłatną promocję w środowiskach seniorskich, na stronach internetowych, w mediach, w trakcie Targów 60 + i Małopolskich Dni Zdrowia Seniora.

Seniorzy, którzy chcą otrzymać kartę już teraz mogą zgłaszać się na adres email: glos.seniora@manko.pl

(MG)
Źródło: małopolska.pl
Fot. SUTW
 

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się