Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
przewiń w dół
Trzeci most na Dunajcu. Jeszcze go nie ma, a już jest utrapieniem
Najpierw most pontonowy, budowany do spółki z Ryszardem Florkiem, teraz tymczasowy stawiany przez wojsko… władze Chełmca nie odpuszczają pomysłu budowania tymczasowej przeprawy przez Dunajec na wysokości sądeckiej ulicy Tłoki i Świniarska. Jednak mieszkańcy wsi pytają o prawdziwy most i zaczynają się niecierpliwić.
18/06/2018
Sądeczanie chcą sądeczanki
Decyzyjna niepełnosprawność, brak porozumienia, inne priorytety, skleroza? Co sprawia, że posłowie, samorządowcy i urzędnicy od lat nie potrafią doprowadzić do budowy drogi ekspresowej z Nowego Sącza do Brzeska? "Sądeczanin" znów pyta posłów jak to jest, że w okolicach Niepołomic powstaje drugi już zjazd z A4, który wraz z obwodnicą będzie kosztował 100 mln zł, gdy "sądeczanka" wciąż w powijakach?
17/06/2018
przerwy w dostawie prądu
Gdzie tym razem Tauron zapowiada modernizacje i konserwację sieci energetycznej a tym samym przerwy w dostawie prądu? Harmonogram na przyszły tydzień jest wyjątkowo długi i obejmuje miejsca na terenie Nowego Sącza, gmin: Łabowa, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Chełmiec, Korzenna oraz w powiecie gorlickim.
17/06/2018
18/06/2018 - 08:20
table-gospodarka