Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wojewódzki samorząd jest prymusem w wydawaniu unijnych pieniędzy? A może znajduje się na liście samorządowych maruderów ministerstwa rozwoju, którzy zbyt wolno inwestują płynącą z Brukseli kasę i dlatego może stracić 127 mln euro? Wersje są dwie. Jedna, rządzonego przez PO urzędu marszałkowskiego, i druga rządowa, a więc PiSu. Jeśli rację ma minister, pod znakiem zapytania stoją inwestycje na Sądecczyźnie, planowane z nadzieją na unijne fundusze.
20/09/2018
#StartUP Małopolska szansą dla młodych przedsiębiorców
Chcesz skorzystać z rad ekspertów, uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach i rozwinąć swoją firmę? Rusza kolejna edycja bezpłatnego programu #StartUP Małopolska.
20/09/2018
- Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba - mówią pracownicy Konspolu, którzy o sprzedaży firmy amerykańskiemu koncernowi Cargill dowiedzieli się w piątek , tuż przed samym weekendem. - Strach padł na ludzi. Co to teraz z nami będzie? Może ten amerykański właściciel zacznie nas zwalniać... Trudno uwierzyć, że Pazgan się tego wszystkiego pozbywa. To przecież dorobek jego życia - ciężko wzdychają robotnicy.
20/09/2018
table-gospodarka