Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
przewiń w dół
Data Publikacji: 
12/10/2017 - 21:10

Pożyczki przez internet za darmo


Pożyczki przez internet za darmo w wysokości 1500 złotych za prawdziwe 0% to oferta szybkiej pożyczki gotówkowej w instytucji pozabankowej.

Materiał partnera:


Cała procedura związana z wzięciem darmowej pożyczki odbywa się w kanale online i wystarczy posiadać tylko dowód osobisty. Pożyczka za 0 złotych przeznaczona jest dla wszystkich nowych klientów, którzy skorzystają z oferty internetowej pożyczki pozabankowej po raz pierwszy.

Jak skorzystać z pożyczki przez internet za darmo?

Propozycja internetowej pożyczki za darmo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów szukających pierwszej pożyczki przez internet w niewielkiej kwocie wypłacanej od ręki. Wzięcie pożyczki jest proste - wystarczy ustalić kwotę pożyczki oraz okres na jaki chcemy ją zaciągnąć. W tym celu możemy posłużyć się intuicyjnymi suwakami dostępnymi na stronie internetowej instytucji pożyczkowej.

Następnie wystarczy tylko wypełnić wniosek pożyczkowy wpisując nasze dochody oraz zobowiązania, a także uzupełnić pola w oparciu o dane z dokumentu tożsamości. Do wniosku należy dołączyć czytelny skan obu stron dowodu osobistego. Po potwierdzaniu oświadczeń i zgód wysyłany wniosek jest w ekspresowym tempie analizowany, a o decyzji związanej z udzielaniem pożyczki jesteśmy informowani za pomocą wiadomości sms.

Potwierdzeniem akceptacji warunków umowy, a jednocześnie weryfikacją podanych przez nas danych jest zrealizowanie symbolicznego przelewu w wysokości 1 grosza na rachunek wskazany przez firmę pożyczkową. Jest to ostatni formalny wymóg do uruchomienia pożyczki i przelania gotówki na konto pożyczkobiorcy. Umowa oraz potwierdzenie realizacji wypłaty środków przesyłane są na wskazany przez nas adres e-mail. 

Dlaczego udzielają darmowych pożyczek przez internet?

Jaki interes ma instytucja pożyczkowa udzielając pożyczki za 0 zł przez internet? Mianowicie darmowa jest tylko pierwsza szybka pożyczka, każda kolejna jest już płatna. Dodatkowo klient, który pożyczy 1500 złotych i odda dokładnie taką samą kwotę z dużym prawdopodobieństwem decydując się na kolejną pożyczkę skorzysta z niej w tej samej instytucji pożyczkowej, która udzieliła mu wcześniej bezpłatnego wsparcia finansowego. Będzie czuł do niej zaufanie, a dodatkowo będzie ona kojarzyła się pozytywnie właśnie z pierwszą darmową pożyczką. Darmowa pożyczka służy temu, aby ocieplić relację klienta z firmą pożyczkową i ta relacja może w przyszłości zaprocentować tym, że klient weźmie kolejną pożyczkę przez internet, ale tym razem na normalnych warunkach.

Czy darmowa pożyczka przez internet się opłaca?

Darmowa pożyczka przez internet pozwala w wygodny sposób pozyskać gotówkę, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel. Z reguły szybkie pożyczki pozabankowe sprawdzają się w sytuacjach kiedy pojawia się dziura budżetowana w naszych finansach osobistych spowodowana koniecznością sfinansowania niespodziewanych wydatków.

W życiu każdego z nas może zdarzyć się wyjątkowa sytuacja kiedy zabraknie nam pieniędzy i staniemy przed koniecznością zwrócenia się z prośbą o pożyczkę do znajomych czy rodziny bądź podejmiemy decyzję o sięgnięciu po kredyt. Banki z reguły zainteresowane są pożyczaniem wyższych kwot pieniędzy na dłuższe okresy czasu, a także prowadzą bardziej restrykcyjną politykę udzielania wsparcia finansowego. Otrzymanie kredytu w banku wiąże się z koniecznością potwierdzania wysokości naszych dochodów lub przedstawienia wyciągu z konta osobistego pokazującego historię wpływów. Dla wielu pożyczkobiorców pożyczka w sektorze pozabankowym jest dużo wygodniejsza i łatwiejsza w otrzymaniu. Jej atrakcyjność dodatkowo zwiększa fakt, że jest przyznawana na 0%.

Po darmową pożyczkę przez internet możemy sięgnąć w każdych okolicznościach. Może ona stać się okazją do spełnienia wyjątkowego prezentu sobie bądź naszym bliskim. Z nieoprocentowanego wsparcia finansowego w instytucji pozabankowej możemy skorzystać również w przypadku konieczności usunięcia pilnej awarii samochodu, na która nas aktualnie nie stać, bądź szukając na przykład dodatkowych środków w postaci niewielkiej pożyczki na remont mieszkania. Warto pamiętać, że wzięcie i terminowa spłata pierwszej pożyczki pozytywnie wpłynie na naszą wiarygodność kredytową, a dodatkowo firma pożyczkowa zwiększy nam limit kolejnej pożyczki jeżeli zechcemy z niej skorzystać ponownie w przyszłości.   


Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy Sądecczyzny


Artykuł sponsorowanyKomentarze Facebook

Miesięcznik Sądeczanin sierpień 2017