Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
20/09/2018 - 13:10

#StartUP Małopolska szansą dla młodych przedsiębiorców

Chcesz skorzystać z rad ekspertów, uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach i rozwinąć swoją firmę? Rusza kolejna edycja bezpłatnego programu #StartUP Małopolska.

Kto może skorzystać z programu?

Do programu wybrane zostaną firmy z Małopolski działające na rynku nie dłużej niż 24 miesiące, w szczególności te, które prowadzą biznes w trzech obszarach inteligentnych specjalizacji (ICT, nauki o życiu, przemysły kreatywne), mają dużą motywację do pracy, a udział w programie wpłynie w istotny sposób na ich rozwój.

Oferta jest kierowana również do przedsiębiorców z subregionu sądeckiego, a więc z Nowego Sącza oraz z powiatów sądeckiego, limanowskiego i gorlickiego.

- Program #StartUP Małopolska to ogromna szansa dla tych, którzy są na samym początku swojej przygody z biznesem, a jednocześnie mają duży potencjał i chcą się rozwijać - podkreśla marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa. - Dzięki niemu młodzi przedsiębiorcy dostają ogromny zastrzyk wiedzy eksperckiej i silną motywację do dalszego działania! Warto spróbować, bo Małopolska to dla biznesu region wielkich możliwości. I co najważniejsze - na nasze wsparcie mogą liczyć także bardziej doświadczeni przedsiębiorcy.

- To nie tylko ogromne środki finansowe, między innymi z naszego regionalnego programu operacyjnego, ale też instytucje nastawione na pomoc i obsługę biznesu. Nie bez powodu doceniono nas na międzynarodowej arenie przyznając tytuł Europejskiego Regionu Przedsiębiorczości - dodaje marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa.

Z jakiego wsparcia mogą skorzystać firmy?

Oferta programu to przede wszystkim specjalistyczne warsztaty i indywidualne konsultacje z mentorami. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wybitnych praktyków biznesu. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą twórczo pracować, ale też zadawać pytania i konfrontować swoje wyobrażenia na temat prowadzenia firmy z długoletnim doświadczeniem ekspertów w różnych dziedzinach: sprzedaży, marketingu, itp. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby zapewnić jak największą efektywność i aktywny udział firm.

W trzeciej edycji pojawi się dodatkowa szansa na zdobycie nowej wiedzy. Poza wsparciem w formie warsztatów i konsultacji z mentorami firmy będą mogły również uczestniczyć w wybranych wydarzeniach branżowych i startupowych odbywających się w kraju. Będzie to dla nich wyjątkowa okazja do pogłębiania wiedzy, nawiązania cennych kontaktów biznesowych, prezentacji swoich projektów, a także wykorzystywania w praktyce wiedzy zdobywanej na warsztatach.

Czy opłaca się wziąć udział w tym programie? Jak najbardziej! - Program jest bardzo interesujący, a indywidualne spotkania z mentorami są okazją do zapoznania się z tajnikami prowadzenia nowoczesnego biznesu. Można się wiele nauczyć – przyznają zgodnie uczestnicy poprzednich edycji. Trudno więc o lepszą rekomendację.

Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie www.startup.malopolska.pl. Rekrutacja trwa do 7 października 2018 r.

Program akceleracyjny #StartUP Małopolska to część projektu realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie”. Obejrzyj wideo

Małopolska przyjazna przedsiębiorcom


Małopolska jest przyjazna przedsiębiorcom. W naszym regionie cały czas powstają nowe podmioty gospodarcze. W 2009 roku w województwie zarejestrowanych było 314 tysięcy firm, a w lipcu 2018 roku już ponad 382 tysiące.

Wzrostowy trend w zakresie liczby firm widoczny jest w całym województwie, także w subregionie sądeckim. Na Sądecczyźnie działa co dziesiąta małopolska firma.

Jest też miejsce na następne przedsiębiorstwa. W Małopolsce mamy przecież doskonałych fachowców w różnych dziedzinach, zaplecze naukowo-badawcze, świetną infrastrukturę i rozwinięty sektor usług dla biznesu. Ci, którzy już prowadzą działalność, mogą też rozwijać swoje umiejętności, podczas różnych warsztatów i szkoleń.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018