UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Cyrusa, Izabeli, Rajmundy Poniedziałek, 31.08.2015

Modlitwa o uzdrowienie z o. Witko i ks. Olszewskim w Niskowej

Kategoria: Kultura i Edukacja 24-06-2013, 14:05 czytane:

 razy
komentarzy: 7

Franciszkanin o. Józef Witko oraz sercanin ks. Michał Olszewski będą gośćmi parafii pw. św. Stanisława Kostki w Niskowej.

Na te nabożeństwa przybywają tłumy wiernych i chociaż trwają one po kilka godzin, praktycznie wszyscy są obecni od początku do końca. Od ponad dwóch lat w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Niskowej odbywają się Msze Święte połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Regularne, comiesięczne spotkania prowadzi ks. Michał Olszewski - sercanin, egzorcysta, znany też z charyzmatu uzdrawiania. Podczas jego nabożeństw dzieją się niezwykłe znaki, jak uzdrowienia ciała i duszy. Bywają też tacy, którzy spoczywają w duchu, kiedy kapłan kładzie ręce na ich głowy. Duchowny mówi, że to stan "spoczynku w Duchu Świętym". Ci, którzy choć raz uczestniczyli w Mszy Świętej połączonej z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie twierdzą jedno – „to ważne dla mnie doświadczenie wiary”. Najbliższe spotkanie z o. Olszewskim odbędzie się 29 czerwca (sobota) o godz. 18. Nabożeństwo ubogaci śpiewem zespół „Chwalcy Pana”.
Drugim charyzmatykiem, który pojawia się w Niskowej jest o. Józef Witko, który Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe odprawia od kilkunastu lat. Jest franciszkaninem z prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie, znanym jako kaznodzieja w ruchu charyzmatycznym. Prowadzi rekolekcje zamknięte w kraju i zagranicą. Jest autorem wielu książek otwierających serce na obecność Boga w życiu codziennym, między innymi: „Uzdrawiająca moc Ducha Świętego", "Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną" i "Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku". O. Józef Witko będzie gościł w parafii w Niskowej 4 lipca (czwartek) o godz. 18.

(KB)

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się