UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Joachima, Liliany, Szymona Czwartek, 03.09.2015

Niskowa: Modlitwa o uzdrowienie z o. Witko i ks. Olszewskim

Kategoria: Kultura i Edukacja 28-02-2013, 13:16 czytane:

 razy
komentarzy: 21

Franciszkanin o. Józef Witko oraz sercanin ks. Michał Olszewski będą gośćmi parafii pw. św. Stanisława Kostki w Niskowej.

To kolejne już spotkanie z o. Józefem Witko w Niskowej. Tym razem charyzmatyczny kapłan zaprasza na Mszę Świętą i modlitwę w poniedziałek – 4 marca o godz. 18. Z kolei w niedzielę – 10 marca, gościem parafii w Niskowej będzie ks. Michał Olszewski. Spotkanie z nim rozpocznie się o godz. 18. Podczas niedzielnego nabożeństwa oprawę muzyczną liturgii zapewni zespół „Chwalcy Pana”
Ojciec Józef Witko odprawia Msze św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe od kilkunastu lat. Jest franciszkaninem z prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie, znanym jako kaznodzieja w ruchu charyzmatycznym. Prowadzi rekolekcje zamknięte w kraju i zagranicą. Jest autorem wielu książek otwierających serce na obecność Boga w życiu codziennym, między innymi: „Uzdrawiająca moc Ducha Świętego", "Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną" i "Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku".
Ks. Michał Olszewski pochodzi z Rabki, jest absolwentem Zgromadzenia Księży Sercanów. Po ukończeniu Seminarium Misyjnego w Stadnikach w 2009 roku przyjął święcenia kapłańskie z rąk metropolity lwowskiego abpa Mieczysława Mokrzyckiego. Następnie rozpoczął pracę w parafii NSPJ w Krakowie, czego owocem jest książka: „Jezus chodzi po Krakowie" - świadectwo wielu niezwykłych doświadczeń duszpasterskich. Po roku został wysłany na roczne studia w Rzymie z zakresu duchowości i formacji na Uniwersytecie „Salesiana", a po powrocie podjął pracę formatora w sercańskim nowicjacie w Stopnicy k. Buska Zdrój. Został też mianowany egzorcystą diecezji kieleckiej.
Ks. Michał Olszewski głosi rekolekcje, angażuje się w wiele inicjatyw ewangelizacyjnych, prowadzi kilka serii rekolekcji internetowych, jest redaktorem naczelnym portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

(KB)
Fot. arch.

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się