Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
19/11/2017 - 09:00

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (17-19 listopada)

Dni Czeskie, 65-lecie krynickiej grupy GOPR, festiwal filmowy, a może mecz Sandecji z Lechem Poznań? Tak zapowiada się najbliższy weekend na Sądecczyźnie.

PIĄTEK

Bez sztucznej pozy  – spotkanie autorskie z Januszem Szotem

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza 17 listopada 2017r. o godz. 18.00 na spotkanie z Januszem Szotem – autorem tomiku poezji: Bez sztucznej pozy. Wieczór autorski, odbędzie się w zabytkowych piwnicach SBP  – ul. Franciszkańska 11.  Prowadzenie Magdalena Węgrzynowicz-Plichta.

Koncert w Jazz Club Atelier: MR POLLACK

Jazz Club Atelier zaprasza na piątkowy  – 17 listopada 2017 r. – koncert zespołu Mr POLLACK w nowym składzie i z nowym repertuarem. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Dni Czeskie w Nowym Sączu

W dniach 15 – 17 listopada Instytut Europa Karpat zaprasza na organizowane już po raz siódmy Dni Czeskie w Nowym Sączu. W tegorocznym programie cyklu znajdzie się przegląd współczesnego kina czeskiego, a punktem kulminacyjnym będzie koncert Tomáš Kočko & Orchestr.

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Bogusława Morki

17 listopada o godzinie 19.30 podczas drugiego dnia Festiwalu Filmowego NOWE KINO-NOWY SĄCZ odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej w wyk. Bogusława Morki oraz Orkiestry Kameralnej Alla Viena, pod dyr. Adama Manijaka. Koncert poprzedzi Galę Zamknięcia Festiwalu.

Zatrzymane w kadrze. Historia Żegiestowa na starych fotografiach

Towarzystwo Przyjaciół Żegiestowa oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Muszyna zapraszają 17 listopada na otwarcie wystawy pt. „Zatrzymane w kadrze. Historia Żegiestowa na starych fotografiach” . Wystawa będzie prezentowana w Filii Biblioteki w Żegiestowie.

SOBOTA

65 rocznica powstania Krynickiej Grupy GOPR

Świętowanie rozpocznie się mszą się w Kościele Zdrojowym w Krynicy Zdroju o godz. 15.30. Następnie o godz.17 odbędzie się uroczysta akademia w Sali Koncertowej Pijalni Wód podczas której wręczone zostaną odznaczenia państwowe, nominacje, wystąpienia zaproszonych gości i wiele innych atrakcji.

Mecz: MKS Sandecja Nowy Sącz vs KKS Lech Poznań

18 listopada na stadionie w Niecieczy (Nieciecza 199) Sandecja Nowy Sącz podejmie utytułowanego i wyżej notowanego przeciwnika, jakim jest Lech Poznań. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00. Mimo trudnego przeciwnika, liczymy na dobrą grę Biało-Czarnych.

Spektakl „Śpiąca Królewna” w Muszynie

Centrum Kultury w Muszynie zaprasza na spektakl w wersji musicalowej „Śpiąca Królewna” w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia do Świetlicy w Wojkowej. Przedstawienie odbędzie się w najbliższą sobotę 18 listopada o godzinie 17.00 w Dworze Starostów. Wstęp wolny.

PIĄTEK - SOBOTA

2. Festiwal Filmowy w Nowym Sączu

(17-18 listopada) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się druga edycja Festiwalu Filmowego NOWE KINO - NOWY SĄCZ. Inicjatywa skierowana jest do studentów szkół filmowych, ale jest otwarta również na niezależne krótkometrażowe produkcje filmowe.Festiwal ma być okazją do zaprezentowania dokonań młodych twórców i adeptów szkół filmowych.

PIĄTEK - NIEDZIELA

Warsztaty i koncert saksofonowy w Łososinie

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zaprasza w dniach 17, 18 i 19 listopada na warsztaty z wybitnymi saksofonistami uwieńczone koncertami: 18 listopada – koncert Mistrzów oraz 19 listopada  – koncert finałowy.

A może do kina?

Kino Helios, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (17-23 listopada)

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Tak głosowało troje spośród siedmiu kandydatów w wyborach prezydenta Nowego Sącza:


Dziękujemy za przesłanie błędu