Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
11/01/2018 - 15:25

Kasia Ucherska kupi głosy telewidzów skromnością?

Jeszcze przez dwa tygodnie możemy głosować na Kasię Ucherską, aktorkę z Nowego Sącza, która została nominowana do nagrody Telekamer 2018 w kategorii: aktorka. Jak śliczna sądeczanka walczy o głosy?

O nominacji aktorki pisaliśmy w publikacji: Sądeczanka Katarzyna Ucherska nominowana do Telekamer 2018!

- Jest mi niezmiernie miło i jestem ogromnie wzruszona, że dostałam nominację do Telekamery. Jest to pierwsza w ogóle nominacja w życiu, więc tym bardziej jestem wzruszona i chciałam państwu serdecznie podziękować za to wyróżnienie, które jest naprawdę ogromnym wyróżnieniem – mówi o wzruszeniach związanych z nominacją gwiazda serialu „Dziewczyny ze Lwowa” na filmie zamieszczonym na jej profilu na Facebooku.

Zobacz też: Katarzyna Ucherska: gdzie aktorka randkowała w Nowym Sączu i uczyła się do matury z matematyki? [FILM]

- Jeżeli chcieliby państwo, żeby ta nagroda trafiła właśnie do mnie, to wiecie co macie robić. Natomiast ja ze swojej strony obiecuję, że będę się tą nagrodą dzielić z koleżankami z serialu, bo przecież jesteśmy we cztery. I obiecuję, że raz w tygodniu będę przekazywać tę nagrodę do każdej z nas, tak żeby o nią zadbała, odkurzała żeby władnie wyglądała w naszych czterech mieszkaniach – śmieje się młoda aktorka.

Zobacz też: Dziewczyna z Sącza podbija Warszawę. Oglądamy ją w Dziewczynach ze Lwowa

Czy skromność i wdzięk młodej sądeczanki pozwoli zebrać jej więcej głosów niż konkurentkom, czyli Katarzynie Dąbrowskiej, Mai Ostaszewskiej, Aleksandrze Popławskiej i Agnieszce Sienkiewicz? Dowiemy się jeszcze w styczniu.

Jak oddać głos na naszą krajankę? Wystarczy pod numer 7265 wysłać kod o treści TK.A5. D

ES [email protected] Fot.: Facebook 

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu