Czwartek, 28 marca. Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
26/03/2018 - 20:45

Sandecja zainaugurowała wiosnę w IV lidze

Rezerwy Sandecji rozpoczęły wiosnę w IV lidze. W premierowym wiosennym meczu podopieczni Roberta Kubieli odnieśli zwycięstwo przy pomocy piłkarzy pierwszego zespołu.

Pierwszą bramkę sądeczanie zdobyli już w 5 minucie, a jej autorem był Wiktor Nowak, który wykorzystał składną akcję w wykonaniu Adriana Basty i Konrada Brdeja. Ten ostatni sam wpisał się na listę strzelców w 22 minucie, kiedy otrzymał świetne podanie od Jonatana Strausa i przelobował bramkarza Wolanii.

Trzecią bramkę Sandecja zdobyła chwilę przed przerwą. Adrian Basta pomknął z piłką prawym skrzydłem i pokonał Michała Borucha. 3:0 do przerwy wydawało się pewnym wynikiem, ale po zmianie stron Wolania rzuciła się do odrabiania strat i udało się jej skutecznie zmniejszyć przewagę biało-czarnych.

Adrian Chłoń niemal kwadrans po wznowieniu gry wpisał się na listę strzelców pokonując Łukasza Radlińskiego celnym strzałem z 8 metrów. Od tego momentu gra była wyrównana, Sandecja chciała wynik obronić, natomiast Wolania dążyła do wyrównania. Udało jej się jednak strzeić jeszcze tylko 1 gola.

Sandecja II Nowy Sącz - Wolania Wola Rzędzińska 3-2 (3-0)

Gole: Wiktor Nowak 5', Konrad Brdej 22', Adrian Basta 44' - Adrian Chłoń 59', Szymon Adamski 90'.

Żółte kartki: Hubert Maślanka - Patryk Mróz.

Sandecja II: Łukasz Radliński - Adrian Basta, Jonatan Straus, Paweł Jarzębak, Kacper Smoleń (90+1' Daniel Kopeć) - Dawid Potoniec, Michał Gałecki, Konrad Brdej (60' Maciej Nowak), Hubert Maślanka (81' Patryk Grądziel), Bartłomiej Dudzic - Wiktor Nowak.

Wolania: Michał Boruch - Dominik Cabała, Piotr Szosta, Patryk Mróz, Szymon Adamski - Karol Janiec, Damian Chudyba, Mateusz Michoń, Wojciech Szkotak, Adrian Chłoń - Artur Nowak.