UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława Czwartek, 30.07.2015

Poważny wypadek w Binczarowej. Kierowca wypadł z samochodu

Kategoria: Pod paragrafem 29-07-2013, 15:10 czytane:

 razy

Wczoraj (28 lipca) w Binczarowej (gmina Grybów) samochód volkswagen golf wpadł do rowu. Auto siłą uderzenia przeleciało na drugą stronę jezdni. Kierowca wypadł z samochodu i z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę około południa. W akcji ratowniczej brały udział straż pożarna (ratownicy z Nowego Sącza, Boguszy i Binczarowej), pogotowie ratunkowe i policja. Pierwsi na miejsce zdarzenia przyjechali miejscowi strażacy i karetka pogotowia ratunkowego. Przez pewien czas droga w obu kierunkach była zablokowana. Później ruch odbywał się już wahadłowo.
- Jadący przez Binczarową 21-letni mieszkaniec tej miejscowości, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał volkswagenem golfem do rowu i uderzył w przepust – mówi sierż. sztab. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – Auto siłą uderzenia przeleciało na drugą stronę jezdni. Kierowca wypadł z samochodu. W efekcie z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Na miejscu wypadku pracowali sądeccy policjanci wraz z biegłym sądowym.
(MIGA)
Fot. (MIGA)

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się