UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Joachima, Liliany, Szymona Czwartek, 03.09.2015

Sącz. Wypadki: małe dziecko z obrażeniami, "stuknięta elka"

*}
Kategoria: Pod paragrafem 30-07-2011, 16:54 czytane:

1538

 razy
komentarzy: 1

Dwa niebezpiecznie wyglądające zdarzenia drogowe miały dziś miejsce na ulicach Nowego Sącza. Po zderzeniu samochodów na ul.Długoszowskiego do szpitala zabrane zostało 2,5 letnie dziecko.

Dziś (30 lipca) kilka minut po godz.auta10 na ulicy Długoszowskiego w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody osobowe: opel astra i fiat cinquecento.

- Kierujący oplem uderzył w lewy bok fiata – powiedziała nam oficer dyżurna z Miejskiego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala najbardziej poszkodowanych – 2,5 letniego chłopczyka i kobietę, którzy podróżowali oplem. W miejscu gdzie zderzyły się auta, ulica Długoszowskiego była zablokowana.

Kilkanaście minut po godz. 14 w Nowym Sączu zderzyły się dwa kolejne samochody. Na ulicy Batorego fiat cinquecento uderzył w mitsubishi.

- Zawiniła prawdopodobnie kobieta za kierownicą fiata, która uderzyła w lewy bok samochodu do nauki jazdy – opowiada dyżurna z Miejskiego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Nikt z ludzi nie doznał poważnych obrażeń. Dwa pasy jezdni na ulicy Batorego były całkowicie zablokowane.

(MB)

Foto: archiwum

Podziel się

Komentarze