Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 grudnia. Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
10/08/2018 - 15:05

To był koszmar. Zatrzasnęła 3-letnie dziecko w rozgrzanym samochodzie

Prawdziwy koszmar przeżyła mieszkanka Nowego Sącza, która w samochodzie zatrzasnęła 3-letnie dziecko. Na szczęście szybko wezwała służby ratunkowe. Strażacy rozbili szybę i wyciągnęli dziecko z rozgrzanego samochodu.

Kilkanaście minut po godzinie 11, sądeckie służby ratunkowe otrzymały dramatyczne wezwanie. W samochodzie zaparkowanym przy ulicy Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu znajduje się dziecko.

Natychmiast na miejsce pojechała straż pożarna, policja i pogotowie. Okazało się w nagrzanym pojeździe znajduje się około 3-letnie dziecko. Policjanci próbowali otworzyć auto, ale niestety bezskutecznie, dlatego strażacy byli zmuszeni wybić szybę. Dziecko zostało wyciągnięte z pojazdu i przekazane załodze pogotowia.

Ratownicy przebadali 3-latka, ale na szczęście nic mu się nie stało. Nie było konieczności, aby dziecko jechało do szpitala. Jak doszło do tego groźnie wyglądającego zdarzenia? Okazało się, że kobieta zostawiła kluczyki w samochodzie, w którym znajdowało się dziecko. Nagle pojazd zamknął się. Kobieta nie wiedziała co robić, dlatego wezwała pomoc. Na szczęście ratownicy szybko uwolnili dziecko z nagrzanego pojazdu.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjne Sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu