Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
przewiń w dół
13/09/2017 - 08:20

Posadowa Mogilska: Cud, że żyją! Ciężko ranne dziecko trafiło do szpitala

Zagapiła się? Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu, uderzając w przepust. Dziecko z poważnymi obrażeniami ciała zostało zabrane do szpitala.

W Posadowej Mogilskiej na drodze gminnej relacji Mogilno – Korzenna doszło do wypadku. Na miejsce zostały wysłane zastępy strażaków z JRG 1 w Nowym Sączu, OSP Mogilno i OSP Korzenna, a także pogotowie ratunkowe i policja.

- Strażacy ustalili, że samochód osobowy marki Rover 620 uderzył w mostek prywatnej posesji. Samochód znajdował się na lewym boku częściowo w przydrożnym rowie, a przód pojazdu wystawał na drogę. Z auta nastąpił wyciek płynów oraz oleju silnikowego.– informuje dyżurny KM PSP w Nowym Sączu.

Zobacz także: Słopnice: O krok od tragedii. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Samochodem podróżowały dwie osoby - kobieta i dziecko. Poszkodowani po przybyciu na miejsce służb ratowniczych znajdowali się poza pojazdem. Zespół ratownictwa medycznego zabrał obie osoby do szpitala. Niestety dziecko doznało poważnych obrażeń ciała powyżej dni siedmiu, dlatego zdarzenie policjanci potraktowali jako wypadek.  

Zobacz także: Kraksa na ul. Nawojowskiej. Kobieta z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala

Co było przyczyną tego nieszczęśliwego wypadku?

- Kierująca samochodem marki Rover straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w betonowy przepust. Doszło do wywrócenia się pojazdu. Kierująca była trzeźwa - mówi dyżurny sądeckiej policji.

Działania służb ratowniczych trwały prawie cztery godziny.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu