Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
12/06/2018 - 16:55

Znów wypadek na DK-75. Dostawczak zderzył się z busem

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak na drodze krajowej numer 75 dostawczak zderzył się z busem. Policjanci wyjaśniają, jak doszło do tej kraksy.

W Łososinie Dolnej na drodze krajowej numer 75 zderzyły się samochody. Do kraksy doszło kilkanaście minut przed godziną 9. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce okazało się, że Peugeot Partner zderzył się z busem marki Volkswagen.

Zobacz też Kraksa w Dąbrowie. Auta uszkodzone, jedna osoba w szpitalu

Dostawczakiem jechał tylko kierowca. Nic poważnego mu się nie stało. Nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Busem podróżowały cztery osoby. Niestety ranny został kierowca i pasażerka. Poszkodowani zostali zabrani do sądeckiego szpitala na badania.  

Uszkodzone samochody znajdowały się na drodze i utrudniały przejazd. Przez prawie trzy godziny na drodze odbywał się ruch wahadłowy, którym kierowali strażacy. Na miejscu pracowali również policjanci, którzy wyjaśniali, jak doszło do tej kolizji.

Jak udało nam się dowiedzieć, poszkodowanym nic poważnego się nie stało. To już kolejny wypadek, do którego doszło w ostatnich dniach na drodze krajowej numer 75. Przypomnijmy. Wczoraj kilka miejscowości dalej w Dąbrowie zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

[email protected], fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku