Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
przewiń w dół
Reklama
12/02/2018 - 10:45

Naucz się zarządzać ogrzewaniem - zapisz się na darmowy kurs mailowy firmy TECH Sterowniki

Chcesz zdobyć kompleksową wiedzę na temat zarządzania ogrzewaniem w ciągu zaledwie 10 dni? Zapisz się na darmowy kurs mailowy: „Jak zostać ekspertem od zarządzania ogrzewaniem” przygotowany przez firmę TECH Sterowniki.

Codziennie, przez 10 dni, otrzymasz wprost na swoją skrzynkę mailową jedną lekcję w formacie pdf.  Każda dotyczyć będzie innego, ważnego aspektu zarządzania ogrzewaniem.

Kto może wziąć udział w kursie?

Kurs mailowy jest skierowany do wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu, zachowując wysoki komfort cieplny. Przydatne informacje znajdą w nim osoby, które dopiero planują montaż instalacji grzewczej, jak i te, które chcą usprawnić tę już działającą. To spora dawka wiedzy zarówno dla osób prywatnych, jak i tych związanych z branżą grzewczą, którzy chcą zwiększyć wydajność swojego ogrzewania i obniżyć rachunki.

Bezpośredni link do zapisu na kurs: https://www.techsterowniki.pl/kurs/

Struktura kursu

Kurs mailowy składa się z 10 dedykowanych porad. Każdy z jego uczestników, przez 10 dni otrzyma jedną poradę, w której znajdzie informacje na temat wybranego aspektu zarządzania ogrzewaniem. W poradach znajdują się konkretne wskazówki w skondensowanej formie, opatrzone pomocniczymi grafikami i wizualizacjami, ułatwiającymi zrozumienie tematu. Wszystkie materiały będą udostępniane w formacie pdf.

Kurs od środka

W kursie znajdują się odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania dotyczące zarządzania ogrzewaniem. Z kursu można dowiedzieć się m.in.:

  • jak dobrać sterowniki do swojego domu/mieszkania
  • jak zarządzać ogrzewaniem w pomieszczeniach oraz zdalnie
  • jak zwiększyć wydajność pozyskiwania ciepłej wody użytkowej
  • jak najlepiej wykorzystać możliwości swojego sterownika
  • jak rozbudować swój system do sterowania ogrzewaniem

W każdej poradzie znajdują się także linki do artykułów, z których może skorzystać, chcąc bardziej szczegółowo zapoznać się z danym tematem. Więcej informacji na temat tego kursu mailowego oraz formularz do zapisu można znaleźć na stronie: https://www.techsterowniki.pl/kurs/