UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Belindy, Bronisza, Idziego Wtorek, 01.09.2015

Beata Dobosz w Bitwie na głosy śpiewa w drużynie Rubika

Kategoria: Rozmaitości 11-09-2012, 12:22 czytane:

 razy
komentarzy: 1

Beata Dobosz, córka pułkownika Grzegorza Dobosza, szefa Wojskowej Komendy Uzupełnień i wiceprzewodniczącego Rady Miasta Nowego Sącza, bierze udział w programie "Bitwa na głosy" emitowanym w soboty przez TVP2. Sądeczankę wybrał do swojej drużyny znany kompozytor Piotr Rubik.

W minioną sobotę telewidzowie mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek trzeciej edycji programu "Bitwa na głosy", w którym gwiazdy polskiej sceny muzycznej powracają do swoich rodzinnych miejscowości, by znaleźć ciekawe i utalentowane osoby do swoich zespołów. Osiem wokalnych drużyn staje do walki. Właśnie w takiej drużynie znalazła się, wyłoniona w castingu Beata Dobosz, która od maja szuka szczęścia w Warszawie. Wybrał ją Piotr Rubik. Zobacz film z castingu.
25-letnia Beata Dobosz studiowała wokalistykę w Katowicach, z tytułem licencjata ostatnie dwa lata przepracowała w Rzeszowie ucząc śpiewu. W maju postanowiła szukać szczęścia w Warszawie.
- Postaram się zrobić jak najwięcej dobrego dla drużyny. Po programie chciałabym założyć i rozwinąć szkołę wokalną w Warszawie - zdradza na łamach oficjalnej strony programu "Bitwa na głosy".
W rozmowie z Sądeczaninem.info dodała, że dzięki programowi ma szansę na pracę z profesjonalną ekipą telewizyjną i ze znakomitymi muzykami. To dla młodej wokalistki szansa na zdobycie szlifów i szerokich znajomości w branży muzycznej w stolicy. 
Pierwszy odcinek trzeciej serii „Bitwy na głosy” wyemitowano w minioną sobotę (8 września). W głosowaniu na najlepszy występ, zwyciężył zespół Ewy Farnej, który żywiołowo wykonał hit „Call me maybe” Carly Rae Jepsen.
"Piotr Rubik szukał osób, które mają fajną energię i potrafią pracować w zespole. „Wake me up before you go-go!” legendarnego zespołu Wham! był pierwszym utworem, wykonanym przez drużynę z Warszawy. W szczytowym momencie szesnastka Rubika cisnęła w tłum poduszkami, które służyły im jako rekwizyt podczas występu. „Titus” pochwalił zespół Piotra Rubika, a zwłaszcza Mateusza Jakubieckiego. Wojciech Jagielski był również pod wrażeniem talentu młodego Ślązaka." - czytamy na stronie programu.
Pozostałe sześć zespołów walczących o zwycięstwo w "Bitwie na głosy" to : grupa Tomsona i Barona (Olsztyn), Roberta Gawlińskiego (Warszawa), rapera Libera (Oborniki), Andrzeja Piasecznego (Kielce),
Beaty Kozidrak (Lublin) i Juli (Łomża).
Wśród ekspertów od strony profesjonalnej oceniających młodych wokalistów jest Katarzyna Zielińska, aktorka ze Starego Sącza znana m.in. z serialu "Barwy Szczęścia".
Czytaj też: Katarzyna Zielińska jurorką programu „Bitwa na głosy”

Kolejny odcinek w najbliższą sobotę o godz. 20.10 (15 września) w TVP 2 . Na drużyny można głosować wysyłając sms-y na przypisany im numer.

(MINKA)
fotografie: Materiały TVP2 "Bitwa na Głosy"
 

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się