Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Koniec świata. Kiedy?
Który to już raz czeka nas koniec świata? Trudno zliczyć. Teraz ma nadejść ten kolejny, ostateczny. Dowody na makabryczny scenariusz dla ludzkości przedstawił przed śmiercią zmarły dwa lata temu teolog i prezes Światowego Towarzystwa Biblijnego F. Kenton Beshore, który twierdził, że apokalipsa nadejdzie w 2021 roku i będzie trwała siedem lat.
21/09/2018
KTH Krynica-Zdrój
Całe lato upłynęło rodzinie Gumola na zbieraniu pieniędzy dla syna Norberta chorego na nowotwór. Od czerwca prowadzono zbiórki w szkołach, na gminnych imprezach, festiwalach i w internecie. Pomagała cała rodzina, bliscy znajomi, a także nieznajomi, ale wrażliwi na niedole innych ludzie. Swoją cegiełkę dołożyli także hokeiści z Krynickiego Towarzystwa Hokejowego, którzy rozegrali mecz charytatywny z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich. Dochód z imprezy to 16 tys. złotych.
20/09/2018
Słońca poboczne w Cieniawie
Co to za dziwoląg uwiecznił na niebie w Cieniawie nasz Czytelnik Łukasz Poręba? Wielu mieszkańców Sądecczyzny, którzy widzieli to zjawisko, które zafundowała nam aura przecierali oczy ze zdumienia. Skąd na niebie pojawiło się więcej niż jedno słońce?
20/09/2018
table-rozmaitosci