Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
08/02/2014 - 23:00

Marta Mordarska – cieszmy się, że mamy takich reprezentantów

„Jest osobą taktowną, naturalną i spokojną, co jest niezwykle rzadko spotykane u polityków w czasach wojny PO-PiS” – mówi o Marcie Mordarskiej rekomendujący ją do tytułu Sądeczanin Roku Zygmunt Berdychowski. Radny sejmiku województwa małopolskiego przekonuje, że jest jeszcze kilka innych powodów, dla których to właśnie ta sądeczanka powinna wygrać plebiscyt.
O kandydatce czytaj także: Marta Mordarska: Trzeba dawać przykład, a nie wykład

- To niezwykła osoba, która w czasach, kiedy dominuje retoryka wojny, stara się ścierać z ludźmi na argumenty i daje szansę na kulturalną wymianę poglądów – chwali kandydatkę Zygmunt Berdychowski, radny sejmiku województwa małopolskiego. – Wydaje się, że to jest wartość, której brak dziś na Sądecczyźnie, a nawet w całej Polsce. To dyskusja na argumenty, a nie wojna domowa, jest nam teraz szczególnie potrzebna.

Radny zwraca uwagę, że Marta Mordarska jest niezwykle pracowita i z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy w sejmiku województwa małopolskiego.

- Czyta dokumenty, nad którymi debatujemy i jest dobrze przygotowana do sesji. Charakteryzuje ją to, że zawsze prowadzi merytoryczną debatę i z determinacją zabiega o sprawy naszego regionu. Trzeba się cieszyć, że mamy takiego reprezentanta. Bardzo poważnie traktuje swoją pracę, skutecznie zabiega o interesy Sądecczyzny i co istotne – robi to przyzwoicie. Byłoby dobrze, gdyby więcej radnych właśnie tak postępowało.

Patrząc na życiorys kandydatki do tytułu Sądeczanin Roku nie da się zapomnieć o jej pracy społecznej.

- Jest konsekwentna, uparta i zdeterminowana, żeby osiągać cele, które sobie założy. Nie wiąże się to jednak z jej interesem osobistym. W swoim działaniu jest bezinteresowna. Myślę, że to są najważniejsze powody, które zobligowały mnie do zgłoszenia jej kandydatury do plebiscytu Sądeczanin Roku – zaznacza Zygmunt Berdychowski.

Głosować można pobierając KUPON KONKURSOWY lub wypełniająć FORMULARZ

Wyślij sms na numer 70120 o treści: SR.05 (koszt wysłania wiadomości to 0,62 zł brutto). 

(MC)

Fot. Archiwum kandydatki 


Partnerem Przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie
 

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

ORGANIZATORZY


PATRON MEDIALNY


PARTNERZY


www.sadeczanin.info


Dziękujemy za przesłanie błędu