Dzisiaj imieniny: Dionizy, Izy, Juliana Wtorek, 02.09.2014

Piłka ręczna – liga juniorek. Derby dla UKS Dwójki

Kategoria: Sport 16-11-2012, 11:26 czytane:

razy
komentarzy: 1

Tym razem mecz derbowy zakończył się zwycięstwem zespołu UKS Dwójka, choć nie przyszło ono łatwo.

UKS Olimpia Nowy Sącz – UKS Dwójka Nowy Sącz 22-24 (12-13)
Sędziowali: Andrzej Chrzan i Michał Janas.
ULS Olimpia: Szczurek: Jasińska 6, Ważydrąg 6, Basta 4, Wojtanowska 4, Leśniak 1, Krakowska 1, Motak, Narożniak, Jerka.
UKS Dwójka: Czop, Błaszczyk: Waligóra 5, Cempa 5, Bodziony 5, Baziak 4, Jurczak 3, Tokarczyk 2, Łatka, Prechitko, Fecko, Kaspar.
Początek meczu należał do zespołu gości, który po 6 minutach gry prowadził 4-1, a po kwadransie spotkania 8-5. Pod koniec pierwszej połowy po bramkach Ważydrąg i Jasińskiej był remis 10-10. Odpowiedź piłkarek Dwójki była natychmiastowa i w 28 minucie było 12-10 dla gości. Po przerwie Olimpia szybko odrobiła straty i w 33 minucie był remis 13-13. Zawodniczki Pawła Szafrana po rzutach Cempy i Tokarczyk prowadziły 16-13. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu drużyna UKS Dwójka prowadziła 23-22, a wynik celnym rzutem ustaliła Cempa.