Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
13/02/2018 - 15:45

10-lecie szkółki piłkarskiej MUKS Dunajec

Po raz drugi w historii odbyło się spotkanie sprawozdawczo-organizacyjne rodziców i trenerów MUKS Dunajec. Ze względu na przypadający na ten rok jubileusz 10-lecia szkółki piłkarskiej, uroczyste spotkanie odbyło się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury.

Na spotkanie tłumnie przybyli rodzice dzieci, zrzeszonych w klubie. Całość spotkania poprowadził trener koordynator Jakub Nowak, a kilka ciepłych słów na otwarcie imprezy przekazał prezes Krzysztof Szczepański.

- W pierwszej części prezentacji ukazane zostały liczne sukcesy naszej szkółki na przestrzeni ostatniego roku kalendarzowego, a następnie przedstawiono plany rozwojowe. Bardzo ciekawe pomysły rozwojowe spotkały się z pozytywnym odzewem ze strony gości. Ponadto istotnym faktem spotkania było podpisanie umowy o współpracę z Akademią Kolejarz Stróże, a także firmą Only Futbol reprezentowanymi przez trenera koordynatora Stanisława Szpyrkę. Wspólne plany obu akademii są bardzo dalekosiężne i kluczowe z punktu widzenia rozwoju obu jednostek - opowiedział nam Jakub Nowak.

Rok 2018 przyniesie w Dunajcu wiele istotnych zmian w tym między innymi Ligę Rodziców, indywidualne treningi z trenerem Polish Soccer Skills, współpracę z kolejnymi znaczącymi klubami na szczeblu wojewódzkim, a także organizację wielkiej imprezy na Dzień Dziecka.


- Serdeczne podziękowania kierujemy do właścicieli firmy Imstudio głównego sponsora szkółki, a także do koordynatora Stanisława Szpyrki za zaangażowanie w nawiązanie współpracy oraz zaproszenie trenerów na kursokonferencję Only Futbol. Ponadto podziękowania od Rady Trenerów kierujemy do Dyrekcji MOK za udostępnienie Sali, a także do Pana Leszka Mieczkowskiego, który po raz kolejny wykazał się ogromną chęcią niesienia pomocy naszej szkółce - podsumował trener koordynator szkółki MUKS Dunajec.

MŚ ([email protected]). Fot. MUKS Dunajec

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018