Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
09/09/2017 - 12:20

Co się działo na Dużej Scenie Festiwalu Biegowego? [ZDJĘCIA]

W słoneczne, piątkowe południe, Duża Scena na krynickim deptaku gościła młodych artystów z okolicy. Najpierw scenę przejął Fitness Klub Korona z Muszyny, która później też miała klika wejść z różnymi układami choreograficznymi – Dance Move, Reggeaton i Salsa Bacchata.

Ekipa Butterfly Crew dała efektowny pokaz break dance pod schodami przed główną pijalnią. A w międzyczasie dziewczyny z Korony wyjaśniły nam w kilku słowach różnice między swoimi układami tanecznymi. - Każdy z nich jest inny - powiedziała jedna z nich - salsa i bachata to bardzo zmysłowe style tańca, reggeaton jest bardziej energetyczny, a dance move to układ do najnowszych przebojów muzycznych.

Następnie scenę we władanie wzięli najmłodsi wykonawcy z okolicznych szkół i ośrodków kultury. Dziewczyny z Domu Kultury Jasło przedstawiły pokaz akrobatyczny o bardzo wysokim - jak na swój wiek - poziomie trudności.

Ubrane w ludowe stroje uczennice z Łomnicy wykonały a capella kilka miejscowych piosenek. Z programem tanecznym, wokalnym i kabaretowym wystąpiła załoga szkoły w Wierchomli. W wesołym skeczu udało im się przemycić reklamę okolicznych atrakcji sportowo-turystycznych – nie ma to jak zdobywanie przydatnych umiejętności w tak młodym wieku.

Na koniec usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu Sprytnych Piwnicoków z - jak sama nazwa wskazuje - Piwnicznej.

Młodzi i najmłodsi artyści zebrali brawa od publiczności na deptaku, w tym swoich najbliższych. (WT)

Rozmaitości na Dużej Scenie Festiwalu

W słoneczne piątkowe południe Duża Scena na krynickim deptaku gościła młodych artystów z okolicy. Najpierw scenę przejął Fitness Klub Korona z Muszyny, która później też miała klika wejść z różnymi układami choreograficznymi – Dance Move, Reggeaton i Salsa Bacchata.
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018