Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
przewiń w dół
15/09/2017 - 22:50

Grzegorz Baran ma jubileusz. Sandecja przygotowała nagrodę!

34-letni obecnie zawodnik Sandecji Nowy Sącz, rozegrał na szczeblu ekstraklasy już 200 meczów. Złożyły się na to występy w barwach Ruchu Chorzów, GKS-u Bełchatów i właśnie beniaminka z Nowego Sącza. Biało-Czarni planują za to osiągnięcie wyróżnić piłkarza.

- Mecz z Koroną Kielce był wyjątkowy dla jednego z naszych zawodników. Mowa o Grzegorzu Baranie, który po raz dwusetny wystąpił w na boiskach Ekstraklasy - poinformował nas Marcin Rogowski, rzecznik prasowy klubu.

Grzegorz Baran w najwyższej klasie rozgrywkowej debiutował 27 lipca 2007 roku. Wtedy to wyszedł w pierwszym składzie Ruchu Chorzów naprzeciw drużyny Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Mecz ten zakończył się wygraną "niebieskich" wynikiem 4:1. Później grał również w GKS Błchatów, a od 2015 w biało-czarnych barwach.

- Z okazji jubileuszu nasz Klub przygotował dla Grzegorza Barana upominek. W najbliższą niedzielę, w przerwie meczu z Bruk-Betem Nieciecza otrzyma on koszulkę z nazwiskiem i numerem 200. Uroczyście wręczą mu ją prezes Grzegorz Haslik, dyrektor klubu Andrzej Danek i dyrektor sportowy Arkadiusz Aleksander - dodał przedstawiciel Sandecji.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu