Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Wiosna Biedronia, fot. Iga Michalec
Partia Wiosna, założona przez Roberta Biedronia, zamierza walczyć o mandaty w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz jesiennych do Sejmu i Senatu. Mają już hasło: „Dodajmy Europie skrzydeł”.
21/03/2019
Zdarzy się cud w Maszkowicach? Najazd turystów i superrobota dla Romów
Kiedy pada nazwa Maszkowice, a w gminie pojawiają się dziennikarze, wójtowi Łącka Janowi Dziedzinie zaraz podnosi się ciśnienie. Wiadomo, będą pytać o cygańską osadę, z którą są nieustannie jakieś problemy. Być może teraz się to zmieni i ekipy telewizyjne zaczną przyjeżdżać po to, żeby robić materiały o górze Zyndrama, a turyści do Maszkowic będą walić drzwiami i oknami.
21/03/2019
Mularczyk czy Janczyk? Już wiadomo kogo wystawi PiS w wyborach do Europarlamentu
No i wszystko jasne. To poseł Arkadiusz Mularczyk został kandydatem PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Pierwsze, nieoficjalne informacje, miejsce na liście dawały szefowi regionalnych struktur Wiesławowi Janczykowi. Potem pojawiły się spekulacje, że partia Jarosława Kaczyńskiego stawia na bardziej rozpoznawalnego Mularczyka. Dziś parlamentarzysta oficjalnie ogłosił swój start w wyborach. Jakie były kulisy takiej, a nie innej decyzji?
20/03/2019
table-telewizja

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku