Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
18/03/2019 - 10:35

Mobilny wpłatomat łąckiego banku: technologia w służbie bezpieczeństwa [WIDEO]

Mobilny wpłatomat to nowa usługa dla Klientów Łąckiego Banku Spółdzielczego dająca możliwość dokonywania transakcji bezpośrednio u klienta. Usługa jest realizowana dzięki specjalistycznemu pojazdowi Agencji Ochrony i Mienia VIP Security System wyposażonemu w wysokiej klasy biometryczny wpłatomat.

Do logowania się w tym systemie służy zeskanowana wcześniej z dłoni klienta informacja o układzie naczyń krwionośnych.

System otwiera zupełnie nową usługę głównie dla przedsiębiorców, którzy codziennie zmagają się z problemem transportu utargu do banku. Przekazywanie gotówki do Łąckiego Banku Spółdzielczego z wykorzystaniem usługi mobilnego biometrycznego wpłatomatu jest tymczasem szybkie i bezpieczne.

Jak zamówić Mobilny Biometryczny Wpłatomat?  Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej, wprowadzić godzinę i miejsce docelowe, do którego ma podjechać Wpłatomat.  Pieniądze wpłacone w mobilnym biometrycznym  wpłatomacie są od razu księgowane na rachunku Klienta.

Zapraszamy do siedziby oraz oddziałów  Łąckiego Banku Spółdzielczego, gdzie poznacie państwo szczegóły usługi  a specjaliści odpowiedzą na wszystkie państwa pytania oraz zajmą się formalnościami związanymi z podpisaniem umowy. Wpłatomat Mobilny jest dedykowany Klientom Łąckiego Banku Spółdzielczego.

Materiał sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku