UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Benona, Jowity, Szczęsnego Niedziela, 30.08.2015

Chcesz pomóc Ukraińcom? Wyślij za darmo paczkę

Kategoria: Wiadomości 26-02-2014, 11:09 czytane:

 razy
komentarzy: 6

Paczki z żywnością czy odzieżą adresowane do Ukrainy, do końca marca mogą być nadawane bezpłatnie. W ten sposób Poczta Polska włącza się w akcję pomocy dla sąsiadów zza wschodniej granicy.

Pomoc dla Ukraińców płynie z całej Polski od osób prywatnych, fundacji, jak i instytucji. Poczta Polska wraz z Fundacją „Pocztowy Dar” postanowiła także uczestniczyć w tym wielkim zrywie solidarności z sąsiadami zza wschodniej granicy. Do końca marca każdy kto chciałby pomóc Ukraińcom wysyłając za pośrednictwem Poczty Polskiej ekonomiczną paczkę z żywnością czy odzieżą może to zrobić bezpłatnie. Przesyłka musi jedynie zawierać dopisek: „DLA UKRAINY”.
Poczta Polska jest wrośnięta w społeczną rzeczywistość na dobre i na złe. Nasza praca to także służba, a nie tylko zarabianie pieniędzy. Jako jeden z największych operatorów pocztowych w tej części Europy nie możemy pozostać obojętni na ciężkie próby, jakie przechodzą Ukraińcy – mówi Janusz Wojtas, członek Zarządu Poczty Polskiej. – Solidaryzując się dziś z nimi, chcemy im pomóc dając to, w czym jesteśmy najlepsi. Szybką, niezawodną i bezpieczną komunikację, która mam nadzieję będzie dla wielu źródłem siły i nadziei w ten niełatwy czas - dodaje.
Więcej informacji TUTAJ.

(ALF)
Źródło: Poczta Polska
 

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się