UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Dionizy, Izy, Juliana Środa, 02.09.2015

NOWY SĄCZ. Dom-Ogród-Mieszkanie firmy Ramex

*}
Kategoria: Wiadomości 12-12-2009, 12:11 czytane:

742

 razy

W sobotę przed południem otwarty został nowy market "Dom-Ogród-Mieszkanie", zlokalizowany na terenie dawnego Polmozbytu i giełdy samochodowej w Nowym Sączu. Placówka ma 3,5 tys. m kw. Pracę znalazło 35 osób.Uroczystego poświęcenia sklepu dokona

W sobotę przed południem otwarty został nowy market "Dom-Ogród-Mieszkanie", zlokalizowany na terenie dawnego Polmozbytu i giełdy samochodowej w Nowym Sączu. Placówka ma 3,5 tys. m kw. Pracę znalazło 35 osób.
Uroczystego poświęcenia sklepu dokonali: ks. Józef Atłas, proboszcz parafii pw. św. Wawrzyńca w Biegonicach oraz ks. Andrzej Rams z Chorzelowa (spokrewniony z właścicielem firmy Ramex Robertem Ramsem). W otwarciu placówki uczestniczyli m.in.: prezydent Ryszard Nowak, wiceprezydent Jerzy Gwiżdż, wicestarosta Mieczysław Kiełbasa i poseł Wiesław Janczyk. Grała kapela Zespołu Regionalnego „Sądeczanie”. Spotkanie prowadził jak zawsze z dowcipem i swobodą popularny aktor Piotr Szwedes, znany z teatru, filmu i telewizji (m.in. z serialu „Złotopolscy”), zaprzyjaźniony z Nowym Sączem poprzez coroczny udział w Festiwalu Teatralnym w Miejskim Ośrodku Kultury.
- Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego marketu – mówił Robert Rams.- Będziemy się starali sprostać oczekiwaniom klientów, tak jeśli chodzi o jakość i cenę towarów, jak i obsługę. Wierzę, że zatrudnienie w tej placówce 35 osób, miało znaczący wpływ na nasz region. Bo to są przecież nowe miejsca pracy. W sumie całe nasze przedsiębiorstwo liczy 170 pracowników. Rozwijamy się i modernizujemy. Mimo że wszędzie słychać narzekania na kryzys, my sobie daję radę. Liczę, że sądeczanie będą zadowoleni. W jednym miejscu można bowiem dokonać zakupów, skorzystać z szycia firanek, z przycinania płytek i innych materiałów budowlanych.
W nowym Centrum Materiałów Budowlanych można zatem nabyć wszystko dla domu, ogrodu i mieszkania. Wybór jest ogromny. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 7 – 20, sobota 8 -20, niedziela: 9-17. Do dyspozycji klientów jest parking na 200 samochodów.
***
WARTO WIEDZIEĆ
Trzynaście lat minęło
P.P.H.U. Ramex rozpoczęło swoją działalność w maju 1996 roku. Siedziba firmy mieściła się wówczas w niewielkim sklepie przy ul. Kolejowej 27 w Nowym Sączu. Później uruchomiony został pierwszy oddział w Piwnicznej, a wkrótce - filie w: Mszanie Dolnej, Gorlicach i Krakowie. Przełomowym momentem było otwarcie bliźniaczej firmy na terenie Słowacji - Ramex s.r.o. z siedzibą w Preszowie.
24 listopada 2007 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy, Marketu Budowlanego Centrum Materiałów Budowlanych Ramex oraz nowoczesnych hal magazynowych. W lutym 2008 roku Prezydent Miasta Nowego Sącza przyznał spółce I miejsce w konkursie na najpiękniejsze obiekty malowane światłem.
Ramex od kilku lat należy do klubu "Gazele Biznesu" - najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku oraz. Dwukrotnie w 2007 i 2008 r. otrzymał tytuł "Lidera Rynku" dla najlepszej w Polsce firmy w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych. W 2006 roku wprowadził system ISO 9001:2000. Ramex to także usługi transportowe.
NA ZDJĘCIU: tuż po przecięciu wstęgi, od lewej: Robert Rams, ks. Andrzej Rams i Ryszard Nowak
(PG)
Fot. PG

Podziel się