Dzisiaj imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca Wtorek, 22.07.2014

Ogród piękna i radości wyrósł w sądeckim Pałacu Młodzieży

Kategoria: Kultura i edukacja 15-04-2011, 12:44 czytane:

1297

 razy

W Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, wyrósł wczoraj (14 kwietnia) „Ogród piękna, dobra i radości”. W Galerii Dziecięcej im. Stanisława Szafrana odbył się wernisaż wystawy, na której prezentowane są wszystkie zwycięskie i wybrane prace dzieci.

V Wojewódzki Wiosenny Konkurs Plastyczny skierowany był do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, a także wychowanków domów kultury, świetlic oraz placówek opiekuńczo – wychowawczych. Wzięło w nim udział w sumie 60 placówek oświatowych. Nadesłano ponad 700 prac – wśród których były też zbiorowe projekty, rysunki i makiety.

Było sześć kategorii wiekowych wśród który komisja z składzie:  Małgorzata Tarsa – Bielak,  Michał Załuski,  Małgorzata Gromala, wybrali prace nagrodzone i wyróżnione.

 

Poniżej lista laureatów:

 

O. KATEGORIA SPECJALNA:

 

  • NAGRODY:

1. Zbigniew Michalski - Warsztaty Terapii Zajęciowej NADZIEJA, Nowy Sącz

2. Maciej Fryc – Warsztaty Terapii Zajęciowej MADA, Nowy Sącz

3. Marcin Jabłoński - za zestaw prac - PM  Nowy Sącz

 

 

  • WYRÓŻNIENIA:

Dominika Jaworska - Warsztaty Terapii Zajęciowej MADA Nowy Sącz

Patrycja Stelmach - Zespół Szkół nr 5 Specjalnych Nowy Sącz

Marcelina Bryniak - Zespół Szkół nr 5 Specjalnych Nowy Sącz

Damian Lower - PM Nowy Sącz

Daniel Migda – PM Nowy Sącz

Praca zbiorowa – Dawid Kapica, Krzysztof Woźniak – SOSW Nowy Sącz

 

 

KATEGORIA  WIEKOWA   (4 – 6 lat)

 

  • NAGRODY:

 

1. Matylda Mordarska – Oddział Przedszkolny SP nr 1 Przyszowa

2. Julia Wójcik – MDK Fort 49 - Krzesławice Kraków

3. Filip Fraś – OPP Andrychów

4. Tosia Stanny – PM Nowy Sącz

 

  • WYRÓŻNIENIA:

Julia Bogaczyk – Przedszkole Samorządowe Łukowica

Jakub Pryma – SP, Świdnik

Zosia Rosiek – MDK im. K.I. Gałczyńskiego Kraków

Kuba Karliński - MDK Fort 49 - Krzesławice Kraków

Karolina Paszko - MDK Fort 49 - Krzesławice Kraków

Ania Suchanek – OPP Wadowice

Gabriela Wójcik – PM Nowy Sącz

Praca zbiorowa - grupa III – Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”, Nowy Sącz

Praca zbiorowa (6 osób) - Klub „Myszki Miki” MDK Fort 49 – Krzesławice, Kraków

Praca zbiorowa - grupa IV i V – Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Skrzaty”, Nowy Sącz

  

II.    KATEGORIA   WIEKOWA   (7 – 9 lat)

 

1. Wojciech Wielocha – SP Świdnik

2. Radosław Rojek – Osiedlowy Klub Kultury, Wola Duchacka-Wschód, Kraków

3. Wiktoria Antolak – OPP, Wadowice

4. Julia Grabowska - za zestaw prac – TCKiS Jutrzenka, Zakopane

5. Wiktoria Bylinka – za zestaw prac - TCKiS Jutrzenka, Zakopane

6. Joanna Kaciszek – TCKiS Jutrzenka, Zakopane

 

  • WYRÓŻNIENIA:

Szymon Bugajski – SP Świdnik

Alicja Klóska – SP nr 1 Przyszowa

Sebastian Zygmunt – SP Kłodne

Joanna Łomnicka – SP Jadamwola

Monika Gawełda – ZSS w Rzykach

Szymon Jacak – SP nr 8, Nowy Sącz

Bartłomiej Wójtowicz – OPP Wadowice

Aleksandra Wiśniowska – OPP Muszyna

Paulina Kaleta – TCKiS Jutrzenka, Zakopane

Julia Surała - TCKiS Jutrzenka, Zakopane

Julia Rolka – PM, Nowy Sącz

Kamila Krupa – PM Nowy Sącz

 

II.  KATEGORIA WIEKOWA   (10 – 12 lat)

 

  • NAGRODY:

 

1. Wiktoria Stefaniak – Staromiejskie Centrum Kultury Kraków

2. Monika Górowska – SP Jelna

3. Karolina Sadłoń - SP Jelna

4. Katarzyna Mieszczak – OPP Andrychów

5. Magda Kaleta – PM, Nowy Sącz

 

  • WYRÓŻNIENIA:

 

Magdalena Iwan – SP Jastrzębie

Kinga Kunicka – SP Stronie

Patrycja Rumian – SP Jadamwola

Justyna Majka – SP Roztoka

Magdalena Leśniak – SP nr 3 Nowy Sącz

Paulina Migacz – SP nr 18 Nowy Sącz

Paula Polak – OPP Wadowice

Ala Pierz - TCKiS Jutrzenka, Zakopane

Laura Gizicka - TCKiS Jutrzenka, Zakopane

Ola Majewska – PM Nowy Sącz

Agnieszka Szostek – PM Nowy Sącz

Adam Perek – PM Nowy Sącz

Praca zbiorowa (4 osoby) – SP nr 2 Przyszowa

Praca zbiorowa: Katarzyna Majca, Anna Wójtowicz – SP nr 18 Nowy Sącz

 

IV.  KATEGORIA WIEKOWA   (13 – 15 lat)

 

  • WYRÓŻNIENIA:

 

1. Katarzyna Kołdras – Gimn. nr 2 Nowy Sącz

2. Izabela Święs - Gimn. nr 2 Nowy Sącz

3. Alicja Czoch - Gimn. nr 11 Nowy Sącz

4. Sara Hejmej - Gimn. nr 11 Nowy Sącz

5. Agnieszka Bryła – MDK, Al. 29 Listopada, Kraków

6. Olga Wygoda – PM Nowy Sącz

7. Agnieszka Barczyk – PM Nowy Sącz

8. Ewelina Orzeł – PM Nowy Sącz

9. Katarzyna Kmak – PM Nowy Sącz

 

V.  KATEGORIA WIEKOWA   (16 – 19 lat)

 

  • NAGRODY:

 

1. Maria Ptaszek – I LO Nowy Sącz

2. Karolina Mikuła – PM Nowy Sącz

 

  • WYRÓŻNIENIA:

 

Ewelina Kotlarska – I LO, Nowy Sącz

Katarzyna Szkaradek – I LO Nowy Sącz

 

 

(De) fot. De

Podziel się