Dzisiaj imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana Czwartek, 30.10.2014

Ostatni turniej uczniów Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych

Kategoria: Sport 02-09-2011, 12:09 czytane:

531

 razy

W ostatnim wakacyjnym turnieju piłki nożnej dla uczniów Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych wystartowało 10 zespołów.

- Jak zawsze w wyniki losowania wszystkie drużyny zostały podzielone na trzy grupy – mówi organizator turnieju Jarosław Golonka MOSiR Krynica. - Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Następnie 4 najlepsze zespoły walczyły w półfinale. Turniej rozegrany został na boisku sportowym przy ulicy Źródlana. Łącznie w zawodach udział wzięło 75 młodych piłkarzy.

Wyniki zawodów

Grupa A

Czyrna – Źródlana 0:1. Bramka: Krzysztof Iwanicki1.

Cracovia – Czyrna 1:0. Bramka: Piotr Kruczek.

Źródlana – Cracovia 2:0. Bramki: Tomasz Sarnek, Arkadiusz Trybulec.

Tabela grupy „A”

1. Źródlana   2    6    3:0

2. Cracovia   2    3    1:2

3. Czyrna      2    0    0:2

Grupa B

Czarny Potok – Reymonta 0:6. Bramki: Jakub Jarosz 3, Mateusz Maślanka 2, Karol Gurgul.

Wojkowa – Czarny Potok 1:0. Bramka: Richard Bobalik1.

Reymonta – Wojkowa 7:0. Bramki: Mateusz Maślanka 2, Jakub Jarosz 2, Karol Gurgul 2, Dawid Mirek.

Tabela grupy „B”

1. Reymonta   2    6    13:0

2. Wojkowa    2    3    1:7

3. Czarny Potok    2    0    0:7

Grupa C

Porto – Lech 4:2. Bramki: Jakub Zelek 2, Maciej Dymiński, Jakub Gierlak – Dariusz Ciarach, Sebastian Poręba.

Powroźnik – Berest 2:1. Bramki: Adrian Faron, Dawid Zacharski - Kamil Biel.

Lech – Powroźnik 0:2. Bramki: Dawid Zacharski, Grzegorz Cebula.

Berest – Porto 3:3. Bramki: Paweł Czarnopiński 2, Krystian Jabłoński – Jakub Zelek, Patryk Krężołek, Jakub Gierlak.

Porto – Powroźnik 0:2. Bramki: Mateusz Fabisiak, Dawid Zacharski.

Lech – Berest 1:5. Bramki: Piotr Namysłowski – Krystian Jabłoński 4, Paweł Czarnopiński.

Tabela grupy „C”

1. Powroźnik  3    9    6:1

2. Berest 3    4    9:6

3. Porto 3    4    7:7

4. Lech  3    0    3:11

Półfinały

Powroźnik – Źródlana 0:1. Bramka: Arkadiusz Trybulec.

Berest – Reymonta 0:2. Bramki: Jakub Jarosz, Kamil Maślanka.

Mecz o III miejsce

Powroźnik – Berest 3:1. Bramki: Łukasz Bernacki, Adrian Faron, Dawid Zacharski – Krystian Jabłoński.

Finał

Źródlana – Reymonta 1:1, rzuty karne 0:1

Bramki: Arkadiusz Trybulec – Mateusz Maślanka 2.

Kolejność końcowa turnieju: 1. Reymonta, 2. Źródlana, 3. Powroźnik, 4. Berest.

REYMONTA: Karol Gurgul, Jakub Jarosz, Kamil Maślanka, Mateusz Maślanka, Jakub Wójtowicz, Arkadiusz Sajdak, Łukasz Pieróg, Dawid Mirek.

KS ŹRÓDLANA: Krzysztof Iwanicki, Bartłomiej Sarnek, Tomasz Sarnek, Grzegorz Wilk, Kacper Bieś, Michał Kurc, Przemysław Hraj, Bartłomiej Matiaszek, Arkadiusz Trybulec.

POWROŹNIK: Damian Maczuga, Grzegorz Cebula, Mateusz Fabisiak, Damian Baran, Adrian Faron, Dawid Zacharski, Łukasz Bernacki.

BEREST: Kamil Biel, Wiktor Czarnopiński, Paweł Czarnopiński, Dominik Kołacz, Krystian Jabłoński, Mateusz Piekarz, Mateusz Jarecki.

FC PORTO: Jakub Zelek, Szymon Bębenek, Maciej Dymiński, Jakub Gierlak, Marcin Czajka, Patryk Krężołek, Mikołaj Kopyściański.

CRACOVIA: Piotr Kruczek, Adam Hołysz, Arkadiusz Hebda, Michał Klimek, Krzysztof Czuba, Aleksander Klimkowski, Daniel Ostrowski, Wojciech Michalik, Filip Źrółka.

POTOK WOJKOWA: Przemysław Pustułka, Witold Strzelecki, Peter Bobalik, Richard Bobalik, Jarosław Myjak, Marek Myjak, Kamil Samek.

CZYRNA: Szymon Nowak, Mateusz Romanek, Kacper Krawczyk, Tomasz Rzemiński, Paweł Synowiec, Mateusz Wajda, Dariusz Romanek, Arkadiusz Myjak.

CZARNY POTOK: Dominik Boroń, Wojciech Sierakowski, Adrian Papież, Dominik Majoch, Jakub Węgrzyn, Marcin Fuczko, Krzysztof Majchrowicz, Mateusz Styrna.

LECH: Sebastian Poręba, Damian Poręba, Dariusz Ciarach, Sławomir Lech, Radosław Kurzeja, Sławomir Horowski, Piotr Namysłowski.

Organizator turnieju MOSiR Krynica przygotował piękne puchary dla zespołów i nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika, którym wybrany został Mateusz Maślanka z zespołu Reymonta .

(JEC)

Podziel się