UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy Piątek, 03.07.2015

Sądeczanin Roku 2013 - zobacz jak głosują internauci

Kategoria: Wiadomości 08-02-2013, 09:38 czytane:

 razy
komentarzy: 1

Jak co tydzień publikujemy cząstkowe wyniki głosowania w plebiscycie na Sądeczanina 2012 Roku. Podsumowujemy już piąty tydzień zmagań naszych kandydatów – od czwartku 4 stycznia do czwartku 7 lutego 2013 r.

Są to cząstkowe wyniki zarejestrowane do północy 7 lutego 2013 r. Głosowało do tego czasu 5936 Internautów, w tym było aż 619 głosów nieważnych.

Internauci głosują za pomocą specjalnego formularza, gdzie wpisują dane (imię i nazwisko, adres zamieszkania i adres e-mail).
W przypadku głosów fikcyjnych okazało się, że pod danym adresem nie mieszka osoba, której imię i nazwisko widnieje w wypełnionym formularzu lub adres e-mailowy nie istnieje. Takich głosów nie bierzemy pod uwagę przy sumowaniu wyników kandydatów. 

Głosowanie na portalu potrwa do 20 lutego. Każdy zainteresowany ma tylko jeden głos.

Sposobów głosowania jest kilka. Możecie wypełnić FORMULARZ, albo przysłać kupon wydrukowany w specjalnie wydanym „Kurierze Sądeczanin 2012”, który po 21 stycznia trafił do skrzynek pocztowych gospodarstw domowych Sądecczyzny.

Kupony należy przekazać do Fundacji Sądeckiej (33-300 Nowy Sącz, ul. Barbackiego 57) do 20 lutego 2013 r. do godz. 12 (mogą być kserokopie kuponów).

21 lutego komisja konkursowa policzy głosy, a 23 lutego 2013 r. podczas gali w MCK "Sokół" ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu i wręczona zostanie główna nagroda oraz nagrody specjalne. Wzorem ubiegłych lat, wśród osób biorących udział w konkursie rozlosujemy atrakcyjne upominki (sprzęt AGD).

UWAGA: już za tydzień pierwsze zsumowane wyniki głosowania internetowego i poprzez wycięte z kuriera kupony, które powoli do nas napływają. 

Redakcja

Podziel się

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się