UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Beaty, Racibora, Sabiny Sobota, 29.08.2015

Trzy Korony finiszują. Inwestor chce otworzyć galerię latem

Kategoria: Wiadomości 14-02-2013, 06:34 czytane:

 razy
komentarzy: 22

Galeria Trzy Korony nabiera kształtu. Robotnicy kończą już montaż zewnętrznej elewacji z kamienia, wstawiane są okna, trwają prace nad montażem klimatyzacji i instalacji elektrycznej. Inwestor chce otworzyć obiekt w założonym terminie, a więc już latem bieżącego roku.

- W chwili obecnej następuje intensyfikacja prac wykończeniowych, aby mimo towarzyszących nam warunków pogodowych, otworzyć Galerię Trzy Korony w założonym terminie – informuje Katarzyna Sekuła-Okarma, odpowiadająca w spółce CD Locum za komercjalizację.
Prace są na ostatnim etapie realizacji konstrukcji. Zamykana jest konstrukcja w fragmencie, który do tej pory pozostawał otwarty – by łatwiej prowadzić prace w obiekcie, dzięki np. zastosowaniu żurawia. Robotnicy kończą montaż elewacji zewnętrznej z kamienia. Zostały już zamontowane fasady i szklenia obiektu. Wewnątrz obiektu trwają prace nad instalacją elektryczną, montowany jest już system wentylacji i klimatyzacji bytowej.
- Przygotowywany jest montaż instalacji schodów ruchomych oraz wind, wydzielane są powierzchnie najmu, które zostaną przekazane najemcom, trwa też wykańczanie sal kinowych – wymienia Katarzyna Sekuła-Okarma.
Pisaliśmy ostatnio, że inwestor planuje oddać obiekt do użytku w drugim bądź trzecim kwartale 2013 roku. Czy ten termin zostanie dotrzymany?
- Myślimy, że już latem Nowy Sącz wzbogaci się o prężnie działający, inteligentny obiekt komercyjny, który nie tylko na dobre wpisze się w architekturę miasta, ale także stanie się ośrodkiem życia towarzyskiego - deklaruje Katarzyna Sekuła-Okarma. - Życia towarzyskiego, rozumianego nie tylko na płaszczyźnie konsumpcyjnej, ale także rekreacyjno-rozrywkowej. Będzie to możliwe dzięki skumulowaniu w jednym miejscu licznych funkcji zaspokajających najbardziej wyrafinowane gusta. Zapewnią to najemcy Galerii Trzy Korony, do grona których w ostatnim czasie dołączyli m.in. Empik, Smyk oraz New Yorker.

Zygmunt Gołąb
fot. JECPodziel się

Galeria

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się