UWAGA! Komentowanie artykułów zostało wyłączone na okres ciszy wyborczej
Dzisiaj imieniny: Joachima, Liliany, Szymona Czwartek, 03.09.2015

Wiktoria Piękoś obchodzi setne urodziny!

Kategoria: Wiadomości 10-03-2014, 13:59 czytane:

 razy
komentarzy: 2

To już kolejne w tym roku setne urodziny, które obchodzone są w Nowym Sączu. Wiktoria Piękoś życzenia „dwustu lat” przyjmuje już drugi dzień. Dziś (10 marca) z gratulacjami odwiedził ją także prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Wiktoria Piękoś urodziła się w Lipnicy, tam też wyszła za mąż, a do Nowego Sącza przeprowadziła się zaledwie osiem lat temu. I nie bardzo jej się tu podoba, co nie jest dziwne, bo przecież całe życie mieszkała w domach, na gospodarce.
Mama bardzo dużo pracowała na gospodarce, może to jest recepta na długie życie? – zastanawia się jej córka, Grażyna Syjut. - Zawsze była spokojna, uśmiechnięta, dobrze się odżywiała, bo mieszkaliśmy na wsi, gospodarkę mieliśmy.
Pani Wiktoria pochodzi z licznej rodziny, bo w domu było ich sześcioro. – Urodziliśmy się w Lipnicy, mama z tatą się tam pobrali, i tam też zawsze wracamy – opowiada córka jubilatki. – Dlatego też dzisiaj grają u nas Lipczanie.
Z upominkami i listami gratulacyjnymi – od premiera i wojewody małopolskiego - odwiedził Jubilatkę również prezydent miasta, Ryszard Nowak. - Cieszę się, że widzę panią w tak dobrej formie. Chciałbym złożyć wszystkiego najlepszego i jeszcze długich lat życia.
KID
Fot. KID


Podziel się

Galeria

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Aby komentować artykuły na portalu należy zalogować się Zarejestruj się