Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 listopada. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
przewiń w dół
Blokowanie numerów alarmowych
Od niedzieli 19 listopada 2017 za bezpodstawne i umyślne blokowanie telefonicznych numerów alarmowych grożą bardzo poważne konsekwencje. Sprawa może się skończyć nie tylko wysoką grzywną, ale również ograniczeniem wolności czy nawet pobytem w areszcie.
21/11/2017
Sukcesem swego wniosku zaskoczeni byli nawet radni Platformy. Bo po podliczeniu wyników tajnego głosowania, za odwołaniem Bożeny Jawor z funkcji przewodniczącej Rady Miasta Nowego Sącza było aż 11 radnych, ośmiu przeciw a dwoje wstrzymało się od głosu. Za odwołaniem musiało więc głosować co najmniej troje radnych rządzącego miastem koalicyjnego klubu "Prawa i Sprawiedliwości i Dla Miasta".
21/11/2017
Pogrzeb ofiar rodzinnej tragedii w Nowym Sączu
- A przecież niecały umieram… - te słowa pociechy z "Tryptyku Rzymskiego" Jana Pawła II usłyszeli podczas mszy żałobnej zrozpaczeni rodzice, wpatrzeni w trumny syna, synowej i wnuka - ofiar rodzinnej tragedii, do jakiej doszło w Nowym Sączu. Ale dobitnie też wybrzmiały słowa skierowane do nieprzebranego tłumu uczestników pogrzebu: Ludzie wydają wyroki, nic dokładnie nie wiedząc. Więc nie sądźcie - mówi - Chrystus, gdyż z każdego słowa zdacie sprawę przed Bogiem.
21/11/2017
table-wiadomosci