Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
14/12/2017 - 09:20

Karolina Chapko zadziwiła fanów. Pokazała w internecie bardzo odważne zdjęcia

O tym, że pochodząca z Nowego Sącza serialowa gwiazda, Karolina Chapko, spodziewa się dziecka, plotkarskie magazyny donosiły już jakiś czas temu. Teraz sama aktorka dzieli się ze swoimi fanami radosną nowiną. W internecie opublikowała odważne zdjęcia.

Pochodząca z Nowego Sącza aktorka, znana między innymi z ról w takich serialach jak "Barwy szczęścia", "M jak miłość" czy "Pierwsza miłość", kilka miesięcy temu wyjawiła, że spodziewa się dziecka. Choć chętnie zamieszcza swoje zdjęcia na Facebooku i na Instagramie, to jednak dotąd unikała pokazywania zdjęć z brzuszkiem. Teraz postanowiła podzielić się radosną nowiną ze swoimi fanami.  Zrobiła sobie odważną sesję zdjęciową.

Czytaj też Aktorska gwiazda z Nowego Sącza Karolina Chapko spodziewa się dziecka. Czy to będą bliźniaki?

Ostatnia prosta przed premierą w najważniejszej roli: mama!!! - napisała Karolina Chapko pod jednym ze zdjęć.

Już wiadomo, że aktorka, która w tym roku skończyła 32 lata, urodzi chłopca. Wiadomość ta wywołała w rodzinie ogromną radość, bo jak dotąd na świat przychodziły same dziewczynki i to w konfiguracji uważanej przez lekarzy za prawdziwą rzadkość. Karolina jest siostrą bliźniaczką Pauliny.

Czytaj też Paulina Chapko. Dumna Laszka, sądeczanka, która odniosła sukces 

Ale to nie wszystko! Karolina i Paulina mają także o 10 lat młodsze siostry, które także są bliźniaczkami. Co więcej – Alicja i Aleksandra też są związane ze światem filmu. Pierwsza jest kierowniczką produkcji, a druga – tak jak starsze siostry – zdecydowała się zostać aktorką.

[email protected] fot. Instargram 

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu