Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 marca. Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
19/03/2018 - 15:25

Makabryczne odkrycie w Moszczenicy. Znalazł zwłoki mężczyzny przysypane śniegiem

Dramat rozegrał się w niedzielne popołudnie. Ciało leżało na prywatnej posesji w pobliżu budynków. Było przysypane śniegiem. Znalazł je mieszkaniec Staszkówki, który tamtędy przechodził. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Już nie żył.

Znalezione ciało należało do 63-letniego mieszkańca Tarnowa, który prawdopodobnie przyjechał do Moszczenicy (w powiecie gorlickim), aby odwiedzić rodzinę lub znajomych. Mężczyzna szedł samotnie, nagle z niewyjaśnionych powodów upadł i został przysypany dużą warstwą śniegu. Dopiero gdy tamtędy przechodził mieszkaniec Staszkówki, zauważył ciało i wezwał policję. Niestety na ratunek było już za późno. Mężczyzna już nie żył. Nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci - wychłodzenie, a może inne nagłe zdarzenie. 

Na miejscu pracowali policjanci z gorlickiej grupy dochodzeniowej pod nadzorem prokuratora. Śledczy wykonali oględziny ciała i miejsca, w którym je znaleziono. Pracę utrudniały złe warunki pogodowe - było bardzo zimno i sypał śnieg. Na prośbę prokuratora zabezpieczono ciało do badań. Nie wiadomo jeszcze czy będzie sekcja zwłok czy tylko oględziny sądowo-lekarskie.

- Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich – wyjaśnia Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji.  

RG [email protected] Fot. Ilustracyjne Sądeczanin.info 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku