Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 grudnia. Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
14/11/2017 - 17:00

Prezydent będzie miał nowego rzecznika. Krzysztof Witowski odszedł z urzędu

Dzisiaj oficjalnie funkcję rzecznika prasowego Prezydenta Miasta Nowego Sącza przestał pełnić Krzysztof Witowski, który na tym stanowisku pracował przez dwa lata. Nie znamy jeszcze personaliów osoby, która miałaby zastąpić go w codziennych kontaktach z mediami.

Krzysztof Witowski zanim zaczął być odpowiedzialny za codzienne funkcjonowanie biura prasowego prezydenta Ryszarda Nowaka, funkcję rzecznika pełnił wcześniej w nowosądeckim Pałacu Dzieci i Młodzieży. Zajmował się również prowadzeniem, jako spiker, imprez, koncertów i wydarzeń w regionie Sądecczyzny.

Jak dowiedzieliśmy się w ratuszu, Krzysztof Witowski sam zrezygnował ze stanowiska. Jego niespodziewaną dymisję przełożeni przyjęli, został zwolniony z pełnienia obowiązków rzecznika. Nie wiadomo jeszcze kto i kiedy go zastąpi. 

Były rzecznik pożegnał się dziś, wysyłając do redakcji maila z krótką informacją:

"Ponieważ z dniem 15 listopada 2017 r. przestaję pełnić funkcję rzecznika prasowego Prezydenta Miasta oraz nie jestem już pracownikiem Urzędu Miasta Nowego Sącza, chce Państwu serdecznie podziękować za kilkuletnią współpracę. Jednocześnie życzę wielu sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym."

MŚ ([email protected]) Fot. archiwum portalu sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu