Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
08/12/2017 - 15:20

Sensacja! Ryszard Nowak już nie chce być prezydentem

Dotarła do nas sensacyjna informacja, że obecnie urzędujący prezydent Ryszard Nowak nie wystartuje w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Czwartej kadencji nie będzie!

Nie udało nam się skontaktować z prezydentem. Uzyskaliśmy wypowiedź jednego z najbliższych współpracowników. - W przyszłych wyborach samorządowych po raz pierwszy od dwunastu lat zabraknie Ryszarda Nowaka i sam jestem ciekaw, jacy kandydaci się pojawią. Ryszard Nowak już trzy lata temu, w pierwszych wywiadach po wygraniu wyborów zapowiedział, że to jest jego ostatnia kadencja, a przez te ostatnie lata nie wydarzyło się nic tak szczególnego, żeby pan prezydent miał zmienić swoje zdanie. Ryszard Nowak na pewno będzie wspierał jedną z kandydatur, w końcu 12 lat życia poświęcił Nowemu Sączowi i chciałby aby jego praca była kontynuowana - powiedział nam Tomasz Michałowski

Zobacz: Kto gra o tron Ryszarda Nowaka. Fakty i polityczne scenariusze...

Według kuluarowych plotek, Ryszard Nowak być może powalczy o mandat senatora, który z naszego regionu sprawuje obecnie Stanisław Kogut. Obaj powiązani są z Prawem i Sprawiedliwością. Partia ta odsunęła parlamentarzystę ze Stróż od władzy w nowosądeckich strukturach, chcąc powierzyć to wiceministrowi Wiesławowi Janczykowi.

MŚ ([email protected]). Fot. archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu