Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 lutego. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
przewiń w dół
Data Publikacji: 
13/09/2017 - 20:00

Turniej Brydża Sportowego nową atrakcją Festiwalu Biegowego

10 września 2017 krynicki Festiwal Biegowy wzbogacił się o nowe wydarzenie, a jego sportowego charakteru broniła rywalizacja wytrawnych brydżystów.

Stowarzyszenie Brydża Sportowego „ALF” przy wsparciu Fundacji Sądeckiej zorganizowało turniej włączony do cyklu o nazwie Brydż na Sądecczyźnie 2017 rozgrywanego po raz ósmy. Zawody odbywają się z okazji 725 rocznicy lokacji Nowego Sącza.

Przepiękna Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego zgromadziła 30 zawodników z Warszawy, Krakowa, Tarnowa, Bochni, Wieliczki, Rzeszowa, Mielca, Dębicy, Biecza, Gorlic, Nowego Sącza, Starej Lubovni na Słowacji. Impreza odbyła się zgodnie z wymogami Polskiego Związku Brydża Sportowego.

Wydarzenie to ściągnęło również kibiców sportowej rywalizacji; zarówno tych, którzy na co dzień dopingują przy pomocy kołatek i głośnego skandowania na trasach biegowych, jak i miłośników potyczek karcianych przy stolikach.

Przypomnijmy. Cały Festiwal Biegowy odbył się w Krynicy-Zdroju w dniach 8-10 września z okazji poprzedzającego go XXVII Forum Ekonomicznego.

(P.B.)

Turniej Brydża Sportowego

10 września 2017Komentarze Facebook