Grybów: Zobacz, kto kandyduje na radnych w tegorocznych wyborach samorządowych
Okręg 1: Miasto Grybów: Osiedle Biała Wyżna budynki nr od 160 do 211, 217, 220, od 228 do 229, 242, 257, od 260 do 262 parzyste, od 267 do 269 nieparzyste, 283, od 288 do 289, 291, od 295 do 296, 300, 304, 308, 324, od 329 do 330, 341, 344, 346, 352, 356, 362, 364, 365, 367, 368, 371, od 376 do 378, 380, 382, 388, 407
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - BLICHARZ Stanisława
Okręg 2: Miasto Grybów: Osiedle Biała Wyżna budynki nr od 1 do 30, od 138 do 159, 216, 219, od 231 do 234, 236, 240, od 244 do 245, 249, od 252 do 254 parzyste, od 263 do 265 nieparzyste, 278, 281, 286, 290, 299, 311, 313, od 316 do 318, od 320 do 322 parzyste, 331, od 334 do 335, od 337 do 338, 340, 345, 347, 350, 354, 374, od 384 do 387, 402
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - WERBA Robert
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - DEMAJ Radosław Leszek
Okręg 3: Miasto Grybów: Osiedle Biała Wyżna budynki nr od 58 do 60, od 62 do 105, od 213 do 215 nieparzyste, od 221 do 222, od 224 do 227, 230, 235, 238, 239, 243, od 246 do 248, 250, 255, 256, od 258 do 259, 261, od 266 do 268 parzyste, od 271 do 272, 274, 276, 279, od 284 do 285, 287, 294, 298, 309, 310, od 323 do 325 nieparzyste, 355, 357, 359, 361, 363, 369
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - TOTOŚ Jadwiga Maria
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - ŁUKASIK Zdzisław
KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - KMAK Sławomir Mariusz
Okręg 4: Miasto Grybów: Osiedle Biała Wyżna budynki nr od 31 do 57, 61, od 106 do 136, od 212 do 214 parzyste, 218, 223, nieparzyste 237, 241, od 251 do 253 nieparzyste, 264, 270, 273, 275, 277, 280, 282, od 292 do 293, 297, od 301 do 303, od 305 do 307, 312, 314, 315, od 319 do 321 nieparzyste, od 326 do 328, od 332 do 333, 336, 339, od 342 do 343, 348, 349, 351, 353, 358, 360, 366, 370, 372, 373, 379, 381, 383, 392, 396, 401, 405
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - GRUCA Mariusz Daniel
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - HOTLOŚ Mateusz Łukasz
Okręg 5: Miasto Grybów: Osiedle Sośnie ul. Sośnie Dolne, Sośnie Górne
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - GÓRA Józef
Okręg 6: Miasto Grybów: Osiedle Strzylawki ul. Strzylawki
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - JANCZYK Zdzisława Elżbieta
KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - DZIEDZIAK-MACUR Marta Jadwiga
KWW ANTONIEGO MOTYKI „MAŁA OJCZYZNA” - MOTYKA Antoni
Okręg 7: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście ul. Górki, Kilińskiego, Moniuszki, Przedmieście, Rynek, Słoneczna, Węgierska
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - CZAPLIŃSKI Alojzy Marian
KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - MACHACZEK Wiesław
Okręg 8: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście ul. Anielewicza, Cicha, Cmentarna, Dolna, Jakubowskiego od nr 23 do końca ulicy, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Na Skarpie, Na Stoku, Ogrodowa, Pocztowa, Zacisze
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - CHRONOWSKI Krzysztof Stanisław
Okręg 9: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście ul. Akacjowa, Chłodna, Dębowa, Jakubowskiego od nr 3 do nr 21, Klonowa, Kościelna, Leszczynowa, Szkolna, Topolowa, Wiejska
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - MYŚLIWIEC Łukasz Stanisław
KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - LISZKA Henryk
Okręg 10: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście ul. Armii Krajowej nr 30, Grunwaldzka od nr 2 do nr 42 i od nr 44 do końca ulicy, Kolejowa, Krótka, Mała, Parkowa, Zielona
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - REJOWSKI Jacek Marian
KWW MIASTO GRYBÓW - WSPÓLNY CEL - MORDARSKI Krzysztof Andrzej
Okręg 11: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście ul. 600 Lecia, Armii Krajowej od nr 2 do nr 28, Grunwaldzka bloki nr 1, 2, Rzeźnicka, Wąska, Wyspiańskiego
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - GRZESIAK Stanisław Andrzej
KWW MIASTO GRYBÓW - WSPÓLNY CEL - KOSTRZEWA Marta Elżbieta
Okręg 12: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście ul. Generała Bema nr 4, 5, 6, 7, Grunwaldzka nr 43
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - RODAK Daniel Marcin
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - RZEMIŃSKA Teresa
Okręg 13: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście ul. Generała Bema nr 1, 2, 3
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - KUSIAK Stanisław
KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY - PAJOR Artur Stefan
Okręg 14: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście II ul. Grottgera, Kościuszki, Równie
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - GOŁYŹNIAK Bogdan
KWW MIASTO GRYBÓW - WSPÓLNY CEL -BROŃSKI Edward Marian
Okręg 15: Miasto Grybów: Osiedle Śródmieście II ul. Czerwona Góra, Spokojna, Turystyczna, Zdrojowa
kandydaci:
KWW „MÓJ NOWY GRYBÓW” - KOSZYK Zygmunt Kazimierz