Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
22/08/2022 - 15:10

Specjaliści od fotowoltaiki na wystawie AGRO Nawojowa. PV Energia Polska

Inwestowanie w instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i inne źródła energii odnawialnej warto zostawić fachowcom. Na wystawie rolniczej AGRO Nawojowa 2022 specjalistów z branży OZE spotkacie na stoisku przedsiębiorstwa PV Energia Polska.

PV Energia Polska na wystawie AGRO Nawojowa 2022

Przedstawicieli firmy PV Energia Polska będzie można spotkać podczas wystawy rolniczej, AGRO Nawojowa 2022, 3 i 4 września. Stoisko PV Energia Polska znajdziecie również na AGROPROMOCJI 2022, która odbędzie się tydzień później w Starym Sączu.

- Na naszych stoiskach uczestnicy wydarzeń będą mogli zapoznać się z oferowanymi przez naszą firmę panelami fotowoltaicznymi, inwerterami hybrydowymi, pompami ciepła, magazynami energii, systemami montażowymi oraz ładowarkami samochodowymi itp. – wymienia Agnieszka Skała.

Każdy mieszkaniec bądź przedsiębiorca, który chce zainwestować w odnawialne źródła energii jak fotowoltaika czy pompy ciepła, musi koniecznie odwiedzić stoisko PV Energia Polska. Pod tym szyldem znajdziecie tylko certyfikowane i niezawodne urządzenia oraz komponenty z branży odnawialnych źródeł energii.

OZE tylko ze specjalistami

Wiele firm oferuje montaż wspomnianych urządzeń, ale w tak ważnej sprawie warto zdać się na specjalistów. – Przede wszystkim specjaliści oferują sprawdzone rozwiązania, wysokiej jakości urządzenia i systemy, fachowe doradztwo i profesjonalny montaż, który zapewni bezpieczeństwo, wydajność działania i bezawaryjność, a w razie jakichkolwiek problemów szybki i profesjonalny serwis – tłumaczy Agnieszka Skała.

To wszystko oferuje firma PV Energia Polska z Nowego Sącza. Przedsiębiorstwo jest częścią Grupy EVAN, która działa na rynku już od 1997 roku. Firma specjalizuje się w branży OZE: fotowoltaice, pompach ciepła, magazynach energii i systemach energetycznych dla firm.

- W ostatnich latach wykonaliśmy ponad 7000 instalacji fotowoltaicznych – mówi Agnieszka Skała. – Realizujemy inwestycje instalacji fotowoltaicznych dla klientów sektora biznesu i osób prywatnych.

Zobacz więcej, kliknij TUTAJ. 

Profesjonalne doradztwo

W siedzibie firmy, na placu Dąbrowskiego 2A w Nowym Sączu, inwestorzy mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru rozwiązań, finansowania oraz funkcjonalności użytkowej. Przemyślane i zaplanowane inwestycje pozwalają zoptymalizować zysk przedsiębiorców.

- Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu oraz realizacji instalacji fotowoltaicznych oraz systemów pomp ciepła, które zdobywaliśmy przez wiele lat działalności – zapewnia Agnieszka Skała. - Działamy na terenie całego kraju, gdzie mamy ulokowanych kilka naszych punktów sprzedażowych.

Nowosądecka firma PV Energia Polska zatrudnia zespół wyspecjalizowanych fachowców, którzy służą klientom pomocą i doradztwem na każdym etapie inwestycji.

Zaufało im już tysiące inwestorów

Doskonałym dowodem niezawodności i wysokiej jakości usług PV Energia Polska są przyznane im nagrody z branży OZE. Przedsiębiorstwo jest laureatem prestiżowej nagrody „Żagiel Rozwoju” 2016 Energy Expo Arena. W 2019 roku prezydent Nowego Sącza wręczył im nagrodę w kategorii „Ekologiczna Firma” na 23. Targach Eko-Dom, Eko-Life.

PV Energia Polska wielokrotnie zdobyła również „Złoty Medal” na Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej Greenpower. Wyróżnienie przyznano im w 2017, 2018, 2020 oraz 2021 roku.

PV Energia Polska jest liderem wśród najprężniej rozwijających się firm na rynku OZE w Polsce. Zaufało im już wielu przedsiębiorców i tysiące prywatnych inwestorów.

Zaufali im m.in.: Bank Spółdzielczy w Jordanowie, S-Kart Bytom, Tri-Wall Polska, Hurtownia Łożysk MIKA, May-Mat, Piekarnia-ciastkarnia NIKA, Paletpol, F.P.H.U. ODNOVA, Globalwag, Glassmal, Ford – salony samochodowe, Lizsbek, Tatrzański Park Narodowy, Urząd Miasta Żywiec czy Gmina Sękowa.

PV Energia Polska
www.pvenergia.com
Plac Dąbrowskiego 2A
33-300 Nowy Sącz
tel. 668 041 241
tel. 696 257 353

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu