Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
22/08/2023 - 06:30

Lilie, narcyz i tulipan – te kwiaty podbiły serce Agnieszki Lipień. Ich pięknem chce się podzielić na AGRO Nawojowa

Lilia czy tulipan są kwintesencją kobiecości, bo są zmienne jak płeć piękna. Wciąż pojawiają się więc ich nowe coraz piękniejsze odmiany, miłośnicy tych kwiatów poszukują więc nowości w cebulkach i kłączach. Targi AGRO NAWOJOWA 2023 połączone z Dożynkami Powiatu Nowosądeckiego odbędą się w tym roku w Nawojowej od 2 do 3 września.

Dożynki to święto plonów. Dobre plony to możliwość dostatniego życia w coraz lepszych warunkach. A do kompletu w ładnym obejściu niezbędny jest choćby niewielki ogródek czy choćby kilka rzędów kwiatów. Tych witających wiosnę jak żonkile czy tulipany, pozwalających się cieszyć latem i bogactwem barw jesieni, jak choćby lilie.

Nic więc dziwnego, że AGRO Nawojowa to także swego rodzaju witryna dla ogrodników i miłośników kwiatów, zresztą nie tylko z powiatu nowosądeckiego.

Lilie są najpiękniejsze, ale wciąż pięknieją

Beautiful LILY to marka, która już dawno wyszła poza Ciche gdzie Agnieszka Lipień prowadzi swój kwiatowy biznes. Choć pomysł na jego format - specjalizacja w roślinach wyrastających z cebulek i kłączy - jest jej własny, przez pierwsze trzy lata formalnie prowadził go jej tata, a dopiero od trzech pani Agnieszka figuruje w rejestrze przedsiębiorców jako właścicielka Beautiful LILY.

Po cebulki i kłącza do Cichego przyjeżdża wielu klientów - starych i nowych. Wybierają biznes pani Agnieszki, bo wiedzą, że niemal w ciemno znajdą tu nowości, z których wyrosną niepowtarzalne lilie, tulipany czy narcyze. Wielu z nich najpierw kupiło je na Allegro, ale Internet to nie to samo co kontakt twarzą w twarz.

Targi to witryna, która przyciąga cały czas klientów

Z tego samego założenia wychodzi Agnieszka Lipień - AGRO Nawojowa to okazja do spotkań ze starymi klientami i pozyskiwania nowych, nic więc dziwnego, że może się już uważać za bywalczynię targów, bo w Nawojowej wystawiała się już sześć razy.

Jak mówi sama pani Agnieszka, biznes internetowy to też obiecujący kanał sprzedaży, o czym świadczą doświadczenie z Allegro. Stawia jednak na własny sklep internetowy i tylko patrzeć jak wkrótce po AGRO w Nawojowej kontakty z Beautiful l LILY będzie na żywo i na stałe, bo w wersji oline. ([email protected]) fot. archiwum Agnieszki Lipień  © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu