Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
25/03/2020 - 09:45

11. TAURON Festiwal Biegowy: Zwrot 100 proc. wpisowego, gdyby imprezę odwołano

W trudnych czasach bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego wszystkim uczestnikom 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju organizator zapewni zwrot 100 proc. opłaty startowej w sytuacji, gdyby impreza została odwołana.

- Przygotowania do 11. TAURON Festiwal Biegowego przebiegają zgodnie z założeniami. Termin 11-13 września 2020 r., zaplanowany dla kolejnej edycji naszego cyklicznego wydarzenia nie ulega zmianie. Rejestracja uczestników imprezy pozostaje otwarta – nie ma limitów ani losowania uczestników, także w biegach górskich i ultra.

Monitorujemy komunikaty rządowe i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Biegaczy i ich rodziny prosimy o stosowanie się do wytycznych, a w szczególności o unikanie w tych dniach zgromadzeń oraz zachowanie podstawowych zasad higieny. Wspólnie zadbajmy o własne bezpieczeństwo w tym trudnym dla całego kraju okresie. A za pół roku, pełni sił i optymizmu, spotkajmy się w uzdrowisku"

- zachęca Anna Czerwińska, prezes Zarządu Fundacji „Festiwal Biegów”, organizatora 11. TAURON Festiwalu Biegowego.

11. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 11 września. W programie imprezy jest blisko 30 konkurencji z trasami o długości 300 km. Lista zgłoszeń do imprezy obejmuje już blisko 5 100 osób! Przyłącz się – zapisy są otwarte, bez limitów czy losowania uczestników. MASZ GWARANCJĘ STARTU, A GDY IMPREZA NIE DOJDZIE DO SKUTKU - ZWROTU 100% WNIESIONEJ OPŁATY STARTOWEJ.

Do zobaczenia w Krynicy!

Fundacja „Festiwal Biegów”Dziękujemy za przesłanie błędu