Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
01/06/2020 - 10:55

Na DZIEŃ DZIECKA ekstra godziny niższych opłat na biegi w Krynicy!

Z myślą o dzieciach - tych małych i dużych! - o jeden dzień wydłużamy II próg opłat startowych na 11. TAURON Festiwal Biegowy! Do północy możecie korzystać z obniżonych opłat na wszystkie konkurencje krynickiej imprezy.

Zapisujecie się bez ryzyka - gwarantujemy zwrot 100% opłaty startowej w przypadku odwołania imprezy przez ograniczenia rządowe związane z COVID-19.

Startujemy 11 września!

Największe oszczędności można poczynić zapisując się na najtrudniejsze, najdłuższe i najbardziej popularne biegi Festiwalu - różnica we wpisowym do Iron Run i Biegu 7 Dolin 100 km to 30 zł. Zróżnicowane opłaty dotyczą także biegów ulicznych - od wtorku 2 czerwca wpisowe do Koral Maratonu i półmaratonu wzrośnie o 20 zł, półmaratonu, Życiowej Dziesiątki - o 10 zł. 

TAURON Festiwal Biegowy to również sportowa przygoda dla całej rodziny. W ciągu trzech dni, nie zabraknie biegów przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

Formularz zgłoszeniowy online dostępny jest TUTAJ.

Dokończenia, a także aktualizację zgłoszenia (jeśli np. chcemy zmienić wybrane wcześniej biegi) umożliwia Profil Uczestnika. Logując się do niego możemy szybko i bezkosztowo opłacić start w Krynicy.

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją otrzymania i odebrania w biurze zawodów pakietu startowego 11. TAURON Festiwalu Biegowego!

11. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 11 września. Lista zgłoszeń obejmuje już ponad 5,6 tys. osób! We wszystkich biegach Festiwalu NIE MA LIMITÓW ZGŁOSZEŃ ani LOSOWANIA. Rejestracja i wniesienie opłaty startowej dzisiaj, tj. 1 czerwca gwarantuje niższą opłatę startową. Gwarancja startu oznacza zwrot opłaty startowej w przypadku odwołania imprezy. 

Przygotowania do imprezy idą pełną parą - dołącz do nas i biegaj w Krynicy!

Potrzebujesz więcej informacji lub pomocy z zapisem / płatnością? Napisz do nas - zapisy@festiwalbiegow.pl 

Do zobaczenia w Krynicy!

Fundacja "Festiwal Biegów"Dziękujemy za przesłanie błędu