Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
26/12/2019 - 10:55

Ostatnie dni najniższych opłat startowych na TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy

Na 11. TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju (11-13 września 2020) zapisało się juz ponad 3000 osób! - Cieszymy się, że znów tak licznie - a w tej edycji rekordowo licznie! - zapisujecie się na biegi w uzdrowisku! - cieszą się gospodarze wydarzenia z Fundacji "Festiwal Biegów". Przypominają o zbliżającym się końcu terminu obowiązywania najniższych opłat startowych - 31 grudnia 2019 r. - Kończy się pierwszy, najkorzystniejszy cenowo próg opłat startowych. Zdecydowany na start w Krynicy? Nie warto zwlekać z dokonaniem zgłoszenia - podkreślają.

W zgłoszeniach do Festiwalu przeważają rejestracje indywidualne i pojedyncze, na wybrane biegi. Sukcesywnie przybywa też osób, które przyjadą do Krynicy z całą rodziną.

Najpopularniejszym biegiem Festiwalu jest obecnie najkrótszy z dystansów Biegu 7 Dolin. 35-kilometrową trasę z Mniszka n.Popradem (Słowacja) do Krynicy-Zdroju chce pokonać już blisko 600 osób! Ponad 520 osób zgłosiło się na start koronnego dystansu B7D – 100 km. Większość osób, które awizują start, ukończyło 35. rok życia – wszyscy wezmą udział w 3. Mistrzostwach Polski Masters w Ultramaratonie Górskim.

Życiowa Dziesiątka – najszybszy bieg na 10 km w Polsce i najpopularniejszy bieg uliczny Festiwalu, rozgrywany w randze Mistrzostw Polski Masters w Biegu Ulicznym na 10 km to już ponad 530 zgłoszeń. Trzeci z mistrzowskich biegów w Krynicy – Koral Maraton, to już blisko sto zgłoszeń.

Rekordowe zainteresowanie notuje… najtrudniejsza konkurencja Festiwalu – biegowa etapówka Iron Run. Do trzydniowej rywalizacji w 9 biegach (ponad 140 km) zgłosiło się już 110 zawodników, w tym 5 kobiet!

Statystyki zapisów na 11. TAURON Festiwal Biegowy dostępne są TUTAJ. Listy startowe (zawodnicy z potwierdzoną płatnością) - TUTAJ.

Przypominamy o zbliżającej się zmianie progu opłat startowych do krynickich biegów. Z najniższych stawek można korzystać już tylko do 31 grudnia. Zdecydowany na start? Zapisz się i wnieś startowe jeszcze dziś - oszczędzaj! Zachęcamy!

11. TAURON Festiwal BIegowy startuje 11 września 2020 r. 

  • Program imprezy: TUTAJ
  • Regulamin: TUTAJ
  • Rejestracja Uczestników: TUTAJ
  • Zapisany nieopłacony: TUTAJ

źródło: Fundacja "Festiwal Biegów"Dziękujemy za przesłanie błędu