Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
11/01/2019 - 17:55

Czy te perfumy pachną tak, jak powinny? Pytanie za 600 złotych

Z redakcją skontaktowała się pani Marta, zadając trudne pytanie. Odpowiedź jest warta prawie 600 zł i - jak się na koniec okazało - coś jeszcze; domowy spokój.

- Moglibyście pomóc? - usłyszeliśmy w słuchawce. - Kupiłam niedawno perfumy. Mój ulubiony zapach, więc skusiłam się na flakon 100 ml za prawie 600 zł - opowiada mieszkanka Nowego Sącza i gdy się spotykamy, na dowód pokazuje paragon. - Drogo, ale miały wystarczyć na dłużej, więc w sumie byłam zadowolona. Aż do czasu gdy je rozpakowałam w domu.

Niezadowolenie wywołało to, co w perfumach najważniejsze, czyli zapach. - To nie do końca był ten, który pamiętam. W dodatku okazały się nietrwałe - wylicza niezadowolona klientka. - Podejrzewam, że to nie jest oryginał, a jeśli tak, to z jakiejś wadliwej partii.

Co w takiej sytuacji zrobić? Sklep nie chce słyszeć o zwrocie pieniędzy, przecież perfumy otwarte i używane. Ale kobieta zapowiada, że nie odpuści, choć po chwili dodaje, że nieco obawia się kolejnych kosztów. No i trochę reakcji męża, bo gdy przyjdzie do prawnych rozstrzygnięć, prawdziwej ceny nowego flakonu ukryć się już nie da... 

I tyle było z dziennikarskiej interwencji.

t.kowalski@sadeczanin.info. Fot. Monicore/PixabayDziękujemy za przesłanie błędu