Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
27/03/2015 - 08:45

Z krzyżem w rękach przeciw ofercie diabła

25 marca Marija Pavlović Lunetti przekazała dla nas wszystkich orędzie, które jak twierdzi otrzymała od Matki Bożej w Medziugorje.

„Drogie dzieci. Również dzisiaj Najwyższy pozwala mi być z wami i prowadzić was na drodze nawrócenia. Wiele serc zamknęło się na łaskę i ogłuchło na moje wezwanie.Wy, małe dzieci, módlcie się i walczcie przeciwko pokusom i wszystkim złym planom, które wam diabeł oferuje poprzez modernizm. Bądźcie silni w modlitwie i z krzyżem w rękach módlcie się, aby was zło nie użyło i nie zwyciężyło w was. Jestem z wami i modlę się za was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Patrząc na sytuację na świecie można rzec - nadzieja w Sądecczyźnie!..., która odpowiada na wezwania Maryi chociażby przez praktyki związane z Wielkim Postem. Nie napawa nadzieją stanowisko przełożonych niemieckich zakonów, którzy chcą wprowadzić diabelską ofertę modernizmu przed którą przestrzega Matka Boża w orędziu. Szokującą wiadomość z Niemiec nasze media podały w dniu orędzia -25 marca. Trzeba dużo modlitwy i postu, aby Niemcy nie dostali odpowiedzi zawartej w artykule TUTAJ

Nam też łatwo bez modlitwy, postu i życia sakramentalnego „wkręcić” się w spiralę potępiania, osądzania i w końcu czynów. W ten sposób zostaniemy użyci przez diabła, a przed tym przestrzega Królowa Pokoju . Najważniejsze, że w tej walce Ona jest z nami za pozwoleniem Ojca Niebieskiego i prowadzi nas na drodze nawrócenia.

Sądecki Pielgrzym