Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
22/03/2024 - 12:30

Na dobry początek wiosny… Wielka promocja Festiwalu Biegowego! Wszystkie biegi taniej

Żaden biegoholik nie może tego przegapić! Na Festiwal Biegowy możecie się teraz zarejestrować taniej o 20 procent! Wobec takich cen nie można przejść obojętnie. To może być bardzo udany początek wiosny!

Festiwal Biegowy 2024

Rozpoczęła się wiosna. Z dnia na dzień pogoda powinna coraz bardziej sprzyjać biegaczom. Na brak wrażeń z ich strony nie mogliśmy jednak narzekać również w chłodniejszych miesiącach. Wszystko za sprawą Zimowego Run Challenge, a więc specjalnego wyzwania, polegającego na “kręceniu” kilometrów. Wyniki znajdziecie TUTAJ.

Każdy kolejny dzień przybliża nas również do Festiwalu Biegowego. Przypomnijmy, że wszystko ponownie odbędzie się w Piwnicznej-Zdrój i potrwa od 6 do 8 września. Jak zwykle będzie się działo bardzo dużo.

Przed nami jubileuszowa piętnasta edycja wydarzenia. Z pewnością nie zabraknie niespodzianek. Przypominamy, że rozpoczął się plebiscyt na biegacza i biegaczkę 15-lecia. Kandydatury możecie wysyłać TUTAJ.

Wielka promocja Festiwalu Biegowego

Początek wiosny oznacza, że nie mogło również zabraknąć specjalnej promocji! Tylko do 4 kwietnia zarejestrujecie się taniej o 20 procent! Dodajmy, że zniżka dotyczy wszystkich biegów. Wystarczy użyć kodu - 15FBWIOSNAFB20. Tego po prostu nie można przegapić.

Wspomnijmy, że jest w czym wybierać, o czym osoby, które brały już udział w poprzednich edycjach doskonale wiedzą. Wielość dystansów naprawdę wprawia w zachwyt. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W piątek czekają nas Bieg Lachów i Górali, Bieg na Szpilkach, Bieg w Krawacie, Mila oraz Bieg Nocny. Sobota to z kolei Bieg 7 Dolin na 100 km, 61 km, Górski Koral Maraton, Biegi Dzieci, Sądecka Dycha, Nocny Nordic Walking i Nocny Bieg Rodzinny na 4 km. W niedzielę pasjonować będziemy się natomiast Biegiem Górskim na 23 km, Półmaratonem, Biegiem Górskim na 11 km, Mistrzostwami w Nordic Walking, Bieg Dzieci, Bieg na 1 km i Bieg Przebierańców.

Na każdy z nich możecie się teraz zarejestrować dużo taniej! Wystarczy wejść TUTAJ i wypełnić formularz. Nie zapomnijcie również o opłacie startowej. Następnie możecie zacząć przygotowania. Początek września może być dla Was swego rodzaju przedłużeniem wakacji w Piwnicznej! ([email protected], fot.: Jacek Deneka, Dominika Rakszewska/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu