Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
10/09/2022 - 15:15

Rozdają pod Sączem słodycze za darmo z gigantycznej ciężarówki. Mają ponad pół tony pyszności [ZDJĘCIA]

Nie da się przejść koło niej obojętnie. Ta gigantyczna, kolorowa ciężarówka przykuwa powszechna uwagę, bo jest nie tylko wypełniona rozdawanymi za darmo słodyczami. W środku jest salon z edukacyjnymi grami dla dzieci. W ten sposób na Festiwalu Biegowym promuje się krakowska firma Wawel.

-  Przywieźliśmy na Festiwal Biegowy do Piwnicznej 700 kilogramów słodyczy. Nasza gigantyczna ciężarówka Wawel truck to takie połączenie magazynu czekoladek i cukierków o przeróżnych smakach, z salonem edukacyjnych gier dla dzieci,  na przykład takich, które uczą segregacji śmieci– mówi Wojciech Zaręba z firmy Wawel.

- To się znakomicie sprawdza na sportowych imprezach, gdzie rodzice przyjeżdżają ze swoimi pociechami. Bywa, że dzieci się nudzą. U nas znajdą i rozrywkę i słodkości. Dorośli oczywiście też mogą się częstować.

To znakomity pomysł – mówią Piotr i Patrycja Kardysiowie, którzy na Festiwal Biegowy do Piwnicznej przyjechali z Wielunia.

 Jakie pyszności skrywają szklane gabloty? – Mamy tak lubiane przez wszystkich  michałki, kasztanki, malagi, galaretki. Smaki są przeróżne. Z apetytem jedzą i dorośli i dzieci.   Zapraszamy  do naszej ciężarówki na Festiwalu Biegowym, mówi pracownik  firmy Wawel. ([email protected],infO0 fot. jm      

Przywieźli ponad pół tony słodyczy na Festiowal Biegowy Piwnicznej
Słodkie bieganie


Dziękujemy za przesłanie błędu