Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
10/09/2022 - 08:00

Słodki weekend. Wielka ciężarówka WAWEL, pełna darmowych pyszności, czeka w Piwnicznej

Uwaga, do otwartego dla wszystkich Miasteczka Biegowego na 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju zawitała ciężarówka WAWEL TRUCK! To nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki.

W strefie Wolności Wyboru można będzie skomponować i zabrać ze sobą słodycze, zupełnie za darmo! Koniecznie przyjdź od 9 do 11 września na Nakło w Piwnicznej-Zdroju i sprawdź, jakie atrakcje czekają w środku WAWEL TRUCK!

Kiedy WAWEL TRUCK znajdziesz w Miasteczku Biegowym?

  • Piątek 9 września w godzinach 10 - 20
  • Sobota 10 września w godzinach  8 - 20

Mobilna strefa słodkości to także miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które prowadzą do magicznego świata marki Wawel. Wawel jest ukochaną marką Polaków i jedną z najstarszych firm produkujących słodycze w Polsce. Od 1898 roku skutecznie łączy moc tradycji z wyczuciem współczesnych gustów.

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były wspaniałą przygodą. We wnętrzu ciężarówki można spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych i dowiedzieć się o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. (red.) Fot. WawelDziękujemy za przesłanie błędu