Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
06/11/2023 - 12:50

Zarejestruj się na Festiwal Biegowy już dzisiaj. Najniższe ceny są właśnie teraz!

Do 31 grudnia możecie zarejestrować się na Festiwal Biegowy w cenach z I progu. Nie można wobec tego przejść obojętnie! Zostań już dzisiaj częścią jubileuszowej edycji tego niesamowitego wydarzenia!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój

Festiwal Biegowy to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Kto brał już w nim udział z pewnością potwierdzi te słowa. Podczas trzydniowego święta sportu Miasteczko Biegowe w Piwnicznej-Zdrój tętni życiem. W tym roku dopisała również pogoda. Atrakcji nie brakowało.

Na Nakle pojawiło się aż 12 tysięcy osób. To najlepiej oddaje skalę tego wydarzenia. Wszyscy zawodnicy do rywalizacji przystępowali z uśmiechem na twarzy, a kibice z entuzjazmem ich wspierali. 

Festiwal Biegowy jest wydarzeniem, na którym każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Dystansów do wyboru jest bardzo dużo. Zarówno miłośnicy tras krótkich, jak i ci, którzy specjalizują się w tych dłuższych i górskich będą usatysfakcjonowani. O tym, jaką radość sprawia zawodnikom uczestnictwo w festiwalu najlepiej świadczą ich wypowiedzi. 

- Wrażenia niesamowite. Biegłem w komforcie, choć nogi odmawiały posłuszeństwa. To już mój czwarty bieg na tym festiwalu. Na trasie było sporo kibiców. Ogólnie jest super- mówił na mecie Rafał Czarnecki, zwycięzca Koral Maratonu.

Najniższe ceny na Festiwal Biegowy

W tym roku ceny przy zapisach na festiwal są identyczne jak poprzednio. Przypominamy, że pierwszy próg cenowy trwa do 31 grudnia. Jeszcze niemal przez dwa miesiące możecie zatem zapisać się na to niesamowite wydarzenie ponosząc najmniejsze koszty.

Dla przykładu rejestracja na 100 km kosztuje 220 zł, na 61 km - 200 zł, na 23 km - 130 zł, na Górski Koral Maraton - 170 zł, a na Bieg w Krawacie czy Bieg na 1 km - 9 zł. Wszystkie ceny znajdziecie w regulaminie TUTAJ.

Nie ma zatem na co czekać. Zarejestrujcie się już dzisiaj i spokojnie przygotowujcie się do swojego startu we wrześniu 2024 roku. Możecie to zrobić TUTAJ. 15 edycja wydarzenia zapowiada się świetnie! ([email protected], fot.: Zwiedzanie przez Bieganie/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu